Football Live Scores

Thursday
Friday
Saturday
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Andorra Andorra - 2. Division (4)
10:00
POSTP
Encamp
-:-
Extremenya
10:00
POSTP
Penya Encarnada
-:-
Carroi II
13:00
POSTP
Inter Club d'Escaldes II
-:-
La Massana
18:00
POSTP
UE Santa Coloma II
-:-
Ranger's
Argentina Argentina - Torneo Federal A (10)
00:00
POSTP
Sol de Mayo
-:-
Sportivo Peñarol
00:00
POSTP
Sportivo Desamparados
-:-
Ferro Carril Oeste LP
00:00
POSTP
Juventud Unida Univ.
-:-
Cipolletti
00:00
POSTP
Circulo Deportivo
-:-
Deportivo Maipú
00:00
POSTP
Deportivo Camioneros
-:-
Villa Mitre
00:00
POSTP
Douglas Haig
-:-
San Martín Formosa
00:00
POSTP
Chaco For Ever
-:-
CDJU Gualeguaychu
00:00
POSTP
Crucero del Norte
-:-
Central Norte
00:00
POSTP
Unión Sunchales
-:-
Defensores Belgrano VR
00:00
POSTP
Sportivo Belgrano
-:-
Gimnasia Concepción
Australia Australia - A-League (2)
05:00
POSTP
Western United
-:-
Western Sydney Wanderers
07:00
POSTP
Perth Glory
-:-
Melbourne Victory
Australia Australia - Brisbane Premier League (1)
08:00
POSTP
Toowong
-:-
Bayside United
Australia Australia - Capital Territory (1)
04:00
POSTP
Belconnen United
-:-
Cooma Tigers
Australia Australia - New South Wales (3)
03:00
POSTP
Mt Druitt Town
-:-
North Shore Mariners
04:00
POSTP
Blacktown City
-:-
Sydney II
05:30
POSTP
Rockdale City Suns
-:-
Wollongong Wolves
Australia Australia - Northern Nsw (3)
03:30
POSTP
Maitland
-:-
Adamstown Rosebuds
03:30
POSTP
Edgeworth Eagles
-:-
Valentine
03:30
POSTP
Broadmeadow Magic
-:-
Charlestown City Blues
Australia Australia - Northern NSW FFA Cup Preliminary (2)
03:00
POSTP
Stockton Sharks
-:-
Newcastle Suns
04:00
POSTP
Beresfield United
-:-
Swansea
Australia Australia - Npl Queensland (1)
04:00
POSTP
Brisbane Roar II
-:-
Moreton Bay United
Australia Australia - Npl Tasmania (1)
03:30
POSTP
Clarence Zebras
-:-
Olympia Warriors
Australia Australia - Victoria NPL Youth League (1)
04:00
POSTP
Melbourne Knights U20
-:-
Oakleigh Cannons U20
Austria Austria - Landesliga: Vorarlberg (3)
13:00
POSTP
Nenzing
-:-
Hard
13:00
POSTP
FC Egg
-:-
Admira Dornbirn
14:00
POSTP
Höchst
-:-
Blau-Weiß Feldkirch
Belarus Belarus - Premier League (2)
75 '
LIVE
Isloch
1-0
Smolevichy-STI
(1-0)
15:00
Neman Grodno
-:-
Vitebsk
Belgium Belgium - Division 3: ACFF (7)
13:00
POSTP
Couvin-Mariembourg
-:-
La Louvière
13:00
POSTP
Waremme
-:-
Francs Borains
13:00
POSTP
Verlaine
-:-
Meux
13:00
POSTP
Acren
-:-
Onhaye
13:00
POSTP
Solières Sport
-:-
Stockay-Warfusée
13:00
POSTP
Tilleur
-:-
US Givry
13:00
POSTP
Hamoir
-:-
Rebecq
Belgium Belgium - Division 3: Group A (4)
13:00
POSTP
Temse
-:-
VW Hamme
13:00
POSTP
Dikkelvenne
-:-
Westhoek
13:00
POSTP
Merelbeke
-:-
Voorwaarts Zwevezele
13:00
POSTP
Knokke
-:-
Ronse
Belgium Belgium - Division 3: Group B (3)
13:00
POSTP
Pepingen-Halle
-:-
Olympia Wijgmaal
13:00
POSTP
Eendracht Aalst
-:-
Berchem Sport
13:00
POSTP
Spouwen-Mopertingen
-:-
Hades
Belgium Belgium - First Amateur Division (2)
13:00
POSTP
Sint-Eloois-Winkel
-:-
Thes Sport
13:00
POSTP
Liège
-:-
Tubize
Belgium Belgium - Provincial-Antwerpen (2)
13:00
POSTP
Berlaar-Heikant
-:-
's Gravenwezel-Schilde
13:00
POSTP
Hoboken
-:-
Wezel
Belgium Belgium - Provincial-Brabant (15)
12:30
POSTP
KV Tervuren-Duisburg
-:-
Huldenberg
13:00
POSTP
Villers-La-Ville
-:-
Stade Everois
13:00
POSTP
Genappe
-:-
US d'Ophain
13:00
POSTP
BX Brussels
-:-
Boitsfort
13:00
POSTP
Union Lasne-Ohain
-:-
Waterloo
13:00
POSTP
Football Club Schaerbeek
-:-
Sporting Bruxelles
13:00
POSTP
Saint-Josse
-:-
Schaerbeek-Evere
13:00
POSTP
Stockel
-:-
Nivellois
13:00
POSTP
Etterbeek
-:-
Ixelles
13:00
POSTP
Grimbergen
-:-
Melsbroek
13:00
POSTP
Liedekerke
-:-
Meise
13:00
POSTP
SC Aarschot
-:-
Rhodienne-De Hoek
13:00
POSTP
Woluwe-Zaventem
-:-
Stade Bierbeek
13:00
POSTP
Bertem-Leefdaal
-:-
Sporting Kampenhout
13:00
POSTP
Kester
-:-
Hoegaarden-Outgaarden
Belgium Belgium - Provincial-Hainaut (8)
13:00
POSTP
Gilly
-:-
Olympic Warcoing
13:00
POSTP
Belœil
-:-
Montignies
13:00
POSTP
Péruwelz
-:-
Hornu
13:00
POSTP
Soignies Sports
-:-
RAS Monceau
13:00
POSTP
Antoing
-:-
Le Roeulx
13:00
POSTP
Binche
-:-
Snef-Tyber
13:00
POSTP
Pâturages
-:-
Molenbaix
13:00
POSTP
Houdeng
-:-
Solre-sur-Sambre
Belgium Belgium - Provincial-Liege (8)
13:00
POSTP
Ougrée
-:-
Mélen-Micheroux
13:00
POSTP
Aubel
-:-
Ambleve
13:00
POSTP
Ster-Francorchamps
-:-
Rechain
13:00
POSTP
Weywertz
-:-
JS Fizoise
13:00
POSTP
Espoir Minerois
-:-
Sprimont-Comblain II
13:00
POSTP
La Calamine
-:-
Wanze / Bas-Oha
13:00
POSTP
Malmundaria
-:-
UCE Liège
13:00
POSTP
Stade Disonais
-:-
FC Du Geer
Belgium Belgium - Provincial-Limburg (4)
13:00
POSTP
Verbroedering Maasmechelen
-:-
Park Houthalen
13:00
POSTP
Zepperen-Brustem
-:-
Schoonbeek-Beverst
13:00
POSTP
Torpedo Hasselt
-:-
Zonhoven United
13:00
POSTP
Weerstand Koersel
-:-
Groen Star Beek
Belgium Belgium - Provincial-Luxembourg (4)
13:00
POSTP
Ethe Belmont
-:-
Nassogne
13:00
POSTP
Gouvy
-:-
Libramont
13:00
POSTP
Marloie Sport
-:-
Saint-Louis-Saint-Léger
13:00
POSTP
Vaux-Noville
-:-
Sartoise
Belgium Belgium - Provincial-Namur (15)
13:00
POSTP
Loyers
-:-
Fernelmont-Hemptinne
13:00
POSTP
Grand-Leez
-:-
Condruzien
13:00
POSTP
Pesche
-:-
Jeunesse Tamines
13:00
POSTP
ES de la Molignée
-:-
Beauraing
13:00
POSTP
Profondeville
-:-
Biesme
13:00
POSTP
Rhisnes
-:-
Nismes
13:00
POSTP
Andennais
-:-
De Neffe
13:00
POSTP
ES de la Molignée
-:-
Grand-Leez
13:00
POSTP
De Neffe
-:-
Nismes
13:00
POSTP
Fernelmont-Hemptinne
-:-
Biesme
13:00
POSTP
Loyers
-:-
Jeunesse Tamines
13:00
POSTP
Beauraing
-:-
Chevetogne
13:00
POSTP
Pesche
-:-
Profondeville
13:00
POSTP
Wépion
-:-
Rhisnes
13:00
POSTP
Andennais
-:-
Condruzien
Belgium Belgium - Provincial-Oost-Vlaanderen (6)
13:00
POSTP
Ardennen
-:-
Voorde Appelterre
13:00
POSTP
Eendracht Zele
-:-
Excelsior Mariakerke
13:00
POSTP
Elene-Grotenberge
-:-
SK Denderhoutem
13:00
POSTP
Bambrugge
-:-
Kruibeke
13:00
POSTP
Jong Zulte
-:-
Eendracht Aalter
13:00
POSTP
HO Kalken
-:-
Latem
Belgium Belgium - Provincial-West-Vlaanderen (6)
13:00
POSTP
Lauwe
-:-
Sassport Boezinge
13:00
POSTP
Racing Waregem
-:-
Varsenare
13:00
POSTP
Anzegem
-:-
Wielsbeke
13:00
POSTP
Vlamertinge
-:-
Poperinge
13:00
POSTP
Dadizele
-:-
RC Lauwe
13:00
POSTP
Oostduinkerke
-:-
Wevelgem City
Belgium Belgium - Third Amateur Division: ACFF A (5)
13:00
POSTP
Walhain
-:-
Tournai
13:00
POSTP
Braine
-:-
Racing Jet Wavre
13:00
POSTP
Stade Brainois
-:-
Gosselies Sports
13:00
POSTP
Léopold
-:-
Entité Manageoise
13:00
POSTP
Kosova Schaerbeek
-:-
Ganshoren
Belgium Belgium - Third Amateur Division: ACFF B (4)
13:00
POSTP
Richelle United
-:-
Herstal
13:00
POSTP
Habay-la-Neuve
-:-
Jodoigne
13:00
POSTP
Mormont
-:-
Spy
13:00
POSTP
Meix-Devant-Virton
-:-
Warnant
Belgium Belgium - Third Amateur Division: VFV A (6)
13:00
POSTP
Zelzate
-:-
Lochristi
13:00
POSTP
Oostnieuwkerke
-:-
Olsa Brakel
13:00
POSTP
Eppegem
-:-
Tempo Overijse
13:00
POSTP
Jong Lede
-:-
Ninove
13:00
POSTP
Torhout
-:-
Svelta Melsele
14:00
POSTP
Wolvertem Merchtem
-:-
RFC Wetteren
Belgium Belgium - Third Amateur Division: VFV B (1)
13:00
POSTP
Linden
-:-
Lyra-Lierse Berlaar
Bolivia, Plurinational State of Bolivia - Liga De Futbol Prof (2)
19:00
POSTP
Santa Cruz
-:-
Aurora
21:15
POSTP
Real Potosí
-:-
Guabirá
Brazil Brazil - Baiano 1 (5)
19:00
POSTP
Bahia
-:-
Fluminense de Feira
19:00
POSTP
Atlanta
-:-
Vitória
19:00
POSTP
Bahia de Feira
-:-
Juazeirense
19:00
POSTP
Vitória da Conquista
-:-
Jacobina
19:00
POSTP
Jacuipense
-:-
Atlético Alagoinhas
Brazil Brazil - Brasileiro Women (6)
17:00
POSTP
Flamengo
-:-
Ferroviária
18:00
POSTP
Grêmio
-:-
Iranduba
18:00
POSTP
Cruzeiro
-:-
Vitória BA
18:00
POSTP
São José
-:-
Santos
18:00
POSTP
São Paulo W
-:-
Ponte Preta
18:00
POSTP
Kindermann-Avaí
-:-
Audax
Brazil Brazil - Catarinense 1 (5)
00:00
POSTP
Avaí
-:-
Chapecoense
00:00
POSTP
Marcílio Dias
-:-
Criciúma
00:00
POSTP
Brusque
-:-
Joinville
00:00
POSTP
Figueirense
-:-
Juventus SC
00:00
POSTP
Concórdia
-:-
Atlético Tubarão
Brazil Brazil - Gaucho 2 (8)
18:00
POSTP
São Paulo RS
-:-
Lajeadense
18:00
POSTP
Bage
-:-
Guarany de Bagé
18:00
POSTP
Guarani RS
-:-
Inter Santa Maria
18:00
POSTP
Avenida
-:-
São Gabriel
18:00
POSTP
Cruzeiro RS
-:-
Veranópolis
18:00
POSTP
União RS
-:-
Glória
18:00
POSTP
Tupi RS
-:-
Igrejinha
18:00
POSTP
Passo Fundo
-:-
Brasil Farroupilha
Brazil Brazil - Paraibano (1)
20:00
POSTP
Sousa
-:-
Botafogo PB
Brazil Brazil - Paulista A3 (2)
13:00
POSTP
Batatais
-:-
Velo Clube
13:00
POSTP
Olímpia
-:-
Comercial
Brazil Brazil - Piauiense (1)
12:00
POSTP
4 de Julho
-:-
Flamengo PI
Brazil Brazil - Potiguar (1)
19:00
POSTP
América RN
-:-
Palmeira
Brazil Brazil - Rondoniense (4)
20:00
POSTP
Guajará
-:-
Rondoniense
20:00
POSTP
Gênus
-:-
Real Ariquemes
20:00
POSTP
Vilhenense
-:-
Barcelona RO
21:00
POSTP
Pimentense
-:-
Ji-Paraná
Brazil Brazil - Sergipano (2)
19:00
POSTP
Itabaiana
-:-
Sergipe
19:00
POSTP
Confiança
-:-
Frei Paulistano
Bulgaria Bulgaria - 3. League Northeast (2)
12:00
POSTP
Chernolomets
-:-
Benkovski Byala
12:00
POSTP
Kubrat
-:-
Botev Novi Pazar
Bulgaria Bulgaria - 3. League Northwest (7)
12:00
POSTP
Vihar Slavyanovo
-:-
Kom Berkovitsa
12:00
POSTP
Juventus Malchika
-:-
Partizan
12:00
POSTP
Yantra 1919
-:-
Parva atomna
12:00
POSTP
Drenovets
-:-
Bdin
12:00
POSTP
Lokomotiv Dryanovo
-:-
Tryavna
12:00
POSTP
Lokomotiv Mezdra
-:-
Akademik Svishtov
12:00
POSTP
Pavlikeni
-:-
Sevlievo
Bulgaria Bulgaria - 3. League Southeast (2)
12:00
POSTP
Rodopa Smolyan
-:-
Gigant Saedinenie
12:00
POSTP
Sokol Markovo
-:-
Sozopol
Cameroon Cameroon - Elite One (8)
13:00
POSTP
Canon
-:-
Union Douala
13:00
POSTP
Panthère
-:-
Fovu Club
13:00
POSTP
Young Sport Academy
-:-
Tonnerre
13:00
POSTP
UMS de Loum
-:-
Bamboutos
13:00
POSTP
Avion Academy
-:-
Dragon de Yaounde
13:00
POSTP
PWD
-:-
Feutcheu
13:00
POSTP
APEJES Academy
-:-
Stade Renard
13:00
POSTP
Fortuna Mfou
-:-
Colombe
Colombia Colombia - Liga BetPlay (10)
00:00
POSTP
Junior
-:-
Deportivo Pasto
00:00
POSTP
Rionegro Águilas
-:-
Patriotas Boyacá
00:00
POSTP
Envigado
-:-
América de Cali
00:00
POSTP
Atlético Bucaramanga
-:-
Atlético Nacional
00:00
POSTP
Deportes Tolima
-:-
Millonarios
00:00
POSTP
Once Caldas
-:-
Deportivo Pereira
00:00
POSTP
Santa Fe
-:-
Alianza Petrolera
00:00
POSTP
Independiente Medellín
-:-
Cúcuta Deportivo
00:00
POSTP
Deportivo Cali
-:-
La Equidad
00:00
POSTP
Boyacá Chicó
-:-
Jaguares de Córdoba
Congo Congo - Ligue 1 (1)
00:00
POSTP
Patronage Sainte-Anne
-:-
Tongo FC Jambon
Congo Congo - Super Ligue (1)
12:30
POSTP
Simba
-:-
Nyuki
Costa Rica Costa Rica - Liga de Ascenso (8)
00:00
POSTP
Carmelita
-:-
AD Cofutpa
00:00
POSTP
Puntarenas
-:-
Santa Rosa
00:00
POSTP
Aserrí
-:-
Guanacasteca
00:00
POSTP
Municipal Liberia
-:-
Barrio México
00:00
POSTP
Sporting San José
-:-
Puerto Golfito
00:00
POSTP
Puma Generaleña
-:-
CS Uruguay de Coronado
00:00
POSTP
Curridabat
-:-
Juventud Escazuceña
00:00
POSTP
Santa Ana
-:-
Turrialba
Croatia Croatia - 3. HNL - East (1)
14:30
POSTP
Granicar Zupanja
-:-
Vukovar
Croatia Croatia - 3. HNL - South (2)
13:30
POSTP
Urania Baška Voda
-:-
Primorac Biograd
13:30
POSTP
Neretva Metković
-:-
Zmaj Blato
Czech Republic Czech Republic - 3. Liga CFL (2)
08:30
POSTP
Karlovy Vary
-:-
Štěchovice
13:00
POSTP
Sokol Hostoun
-:-
Sparta Praha II
Czech Republic Czech Republic - 3. Liga MSFL (5)
08:15
POSTP
Sigma Olomouc II
-:-
Znojmo
08:15
POSTP
Banik Ostrava II
-:-
Vyškov
08:15
POSTP
Velké Meziříčí
-:-
Uničov
08:15
POSTP
Viktoria Otrokovice
-:-
Odra Petrkovice
13:00
POSTP
Zlín II
-:-
Blansko
Czech Republic Czech Republic - 4. Liga Division B (8)
13:00
POSTP
Kladno
-:-
FK Brandys nad Labem
13:00
POSTP
Banik Sous
-:-
Aritma Praha
13:00
POSTP
Tatran Rakovnik
-:-
Neratovice-Byškovice
13:00
POSTP
Ostrov
-:-
Štětí
13:00
POSTP
Český Brod
-:-
Olympie Brezova
13:00
POSTP
Dobris
-:-
Arsenal Česká Lípa
13:00
POSTP
Meteor Praha
-:-
Slaný
13:00
POSTP
Louny
-:-
Chomutov
Czech Republic Czech Republic - 4. Liga Division C (8)
13:00
POSTP
Dvůr Králové
-:-
Čáslav
13:00
POSTP
Sokol Libiš
-:-
Hlinsko
13:00
POSTP
Benatky nad Jizerou
-:-
Velke Hamry
13:00
POSTP
Náchod
-:-
Trutnov
13:00
POSTP
Ostra
-:-
Letohrad
13:00
POSTP
Poříčany
-:-
Horky nad Jizerou
13:00
POSTP
Sparta Kutná Hora
-:-
Kolín
13:00
POSTP
Vysoke Myto
-:-
Polaban Nymburk
Czech Republic Czech Republic - 4. Liga Division D (5)
13:00
POSTP
Sokol Tasovice
-:-
Stara Rise
13:00
POSTP
Humpolec
-:-
Havlickuv Brod
13:00
POSTP
Sokol Lanžho
-:-
Zbrojovka Brno II
13:00
POSTP
Velka Bites
-:-
Bystřice nad Pernštejnem
13:00
POSTP
Žďár nad Sázavou
-:-
Slavoj Polná
Czech Republic Czech Republic - 4. Liga Division E (4)
08:15
POSTP
Slavičín
-:-
Hodonín-Šardice
08:15
POSTP
Brumov
-:-
Strani
13:00
POSTP
Kozlovice
-:-
Tatran Všechovice
13:00
POSTP
Šumperk
-:-
Skaštice
Denmark Denmark - 2. Division Group 1 (1)
11:00
POSTP
Slagelse B&I
-:-
FA 2000
Denmark Denmark - 2. Division Group 2 (2)
11:00
POSTP
Thisted
-:-
Næsby
12:00
POSTP
Ringkøbing
-:-
Brabrand
Denmark Denmark - First Division (4)
11:45
POSTP
Fremad Amager
-:-
Næstved
12:00
POSTP
Nykøbing
-:-
Kolding IF
13:00
POSTP
Vendsyssel
-:-
Hvidovre
13:00
POSTP
Vejle
-:-
Skive
Denmark Denmark - Women's Play-offs 1/2 (1)
13:00
POSTP
Køge
-:-
Odense Q W
Ecuador Ecuador - Primera B (5)
00:00
POSTP
Puerto Quito
-:-
Independiente Juniors
00:00
POSTP
Chacaritas
-:-
Manta
00:00
POSTP
Gualaceo
-:-
Santa Rita
00:00
POSTP
Fuerza Amarilla
-:-
Duros del Balón
00:00
POSTP
América de Quito
-:-
9 de Octubre
United Kingdom England - League One (2)
12:00
POSTP
Rotherham United
-:-
Gillingham
14:30
POSTP
Peterborough United
-:-
Blackpool
United Kingdom England - Non League Div One: Southern S & W (1)
14:00
CANC
Evesham United
-:-
Sholing
United Kingdom England - Non League Premier: Isthmian (1)
14:00
CANC
Cray Wanderers
-:-
Bognor Regis Town
United Kingdom England - Wsl 1 Women (5)
11:00
POSTP
West Ham W
-:-
Arsenal W
11:30
POSTP
Everton W
-:-
Birmingham W
13:00
POSTP
Brighton W
-:-
Bristol City W
13:00
POSTP
Reading W
-:-
Liverpool W
13:00
POSTP
Tottenham W
-:-
Chelsea W
United Kingdom England - Wsl 2 Women (5)
11:00
POSTP
Durham W
-:-
Coventry United
13:00
POSTP
Blackburn Rovers
-:-
Leicester W
13:00
POSTP
Sheffield Utd W
-:-
Millwall W
13:00
POSTP
Lewes W
-:-
Charlton W
14:00
POSTP
Aston Villa W
-:-
London Bees W
Europe - Euro U17 Women (4)
00:00
POSTP
Denmark U17 W
-:-
Serbia U17 W
00:00
POSTP
Austria U17 W
-:-
Ireland U17 W
00:00
POSTP
Ukraine U17 W
-:-
Poland U17 W
00:00
POSTP
Czech Republic U17 W
-:-
Norway U17 W
Europe - Euro U21 (1)
15:00
POSTP
Bulgaria U21
-:-
Estonia U21
Fiji Fiji - National Football League (1)
03:00
POSTP
Navua
-:-
Ba
Finland Finland - Liiga Women (1)
15:00
POSTP
Åland United
-:-
JyPK W
France France - National 3: Group C (3)
13:00
POSTP
Chateauroux II
-:-
Tourangeau
13:00
POSTP
C' Chartres II
-:-
Etoile Bleue St Cyr
13:00
POSTP
Orleans II
-:-
Drouais
France France - National 3: Group D (3)
13:00
POSTP
Furiani-Agliani
-:-
Mandelieu LN
13:00
POSTP
Villefranche SJB
-:-
FB Île Rousse
13:00
POSTP
Ardziv
-:-
Gemenos
France France - National 3: Group F (2)
13:00
POSTP
Prix-lès-Mézières
-:-
Illkirch Graffenstaden
13:00
POSTP
Métropole Troyenne
-:-
Raon l'Etape
France France - National 3: Group H (3)
13:00
POSTP
Olympique d'Alès
-:-
Muret
13:00
POSTP
Salinieres Aigues Mortes
-:-
Rodéo
13:00
POSTP
Stade Beaucairois
-:-
Fabrègues
France France - National 3: Group I (3)
13:00
POSTP
Olympique Marcquois
-:-
Le Touquet
13:00
POSTP
Le Portel
-:-
Valenciennes II
13:00
POSTP
Chambly II
-:-
Beauvais
France France - National 3: Group J (1)
13:00
POSTP
Le Havre II
-:-
Alencon
France France - National 3: Group K (1)
13:00
POSTP
Trégunc
-:-
Saint-Colomban Locmine
France France - National 3: Group L (1)
13:00
POSTP
Les Mureaux
-:-
Aubervilliers
France France - National 3: Group M (1)
13:00
POSTP
Hauts Lyonnais
-:-
Bourgoin-Jallieu
Germany Germany - 3. Liga (1)
11:00
POSTP
Sonnenhof Großaspach
-:-
Preußen Münster
Germany Germany - Junioren Bundesliga (1)
09:00
POSTP
Kaiserslautern U19
-:-
Ulm U19
Germany Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg (1)
13:00
POSTP
Rielasingen-Arlen
-:-
Neckarsulmer SU
Germany Germany - Oberliga: Bayern Nord (2)
13:00
POSTP
DJK Bamberg
-:-
Vilzing
14:00
POSTP
Großbardorf
-:-
Seligenporten
Germany Germany - Oberliga: Bayern Süd (3)
13:00
POSTP
1860 München II
-:-
Hankofen-Hailing
13:00
POSTP
Schwabmünchen
-:-
Deisenhofen
14:00
POSTP
Jahn Regensburg II
-:-
Nördlingen
Germany Germany - Oberliga: Bremen (1)
09:00
POSTP
Geestemünde
-:-
Werder Bremen III
Germany Germany - Oberliga: Mittelrhein (7)
13:00
POSTP
Düren Merzenich
-:-
Eilendorf
13:15
POSTP
Siegburger SV
-:-
Fortuna Köln II
13:15
POSTP
Wesseling-Urfeld
-:-
Hürth
13:15
POSTP
FC BW Friesdorf
-:-
Hennef 05
13:30
POSTP
Pesch
-:-
Borussia Freialdenhoven
13:30
POSTP
VfL Vichttal
-:-
Viktoria Arnoldsweiler
13:30
POSTP
Deutz
-:-
Frechen
Germany Germany - Oberliga: Niederrhein (8)
13:00
POSTP
Kray
-:-
Meerbusch
13:00
POSTP
Germania Ratingen
-:-
SV 1919 Straelen
13:00
POSTP
Hilden
-:-
Schonnebeck
13:00
POSTP
Kleve
-:-
SF Niederwenigern
13:00
POSTP
FC Bocholt
-:-
SC Velbert
13:00
POSTP
Schwarz-Weiß Essen
-:-
TuRU 1880 Düsseldorf
13:00
POSTP
Monheim
-:-
Cronenberger SC
13:15
POSTP
TVD Velbert
-:-
SF Baumberg
Germany Germany - Oberliga: Niedersachsen (7)
12:00
POSTP
Eintracht Northeim
-:-
VfL Oldenburg
13:00
POSTP
TB Uphusen
-:-
Germania Egestorf
13:00
POSTP
Wolfenbüttel
-:-
Hagen / ​Uthlede
13:00
POSTP
Kickers Emden
-:-
Eintracht Celle
13:00
POSTP
Borussia Hildesheim
-:-
FT Braunschweig
13:00
POSTP
Heeslinger SC
-:-
Atlas Delmenhorst
13:00
POSTP
Lupo-Martini
-:-
Arminia Hannover
Germany Germany - Oberliga: Nordost-Nord (2)
12:00
POSTP
Lok Stendal
-:-
SV Blau-WeiY 90 Berlin
12:00
POSTP
BSC Süd 05
-:-
Victoria Seelow
Germany Germany - Oberliga: Nordost-Süd (2)
12:00
POSTP
Wacker Nordhausen II
-:-
Carl Zeiss Jena II
12:00
POSTP
Askania Bernburg
-:-
Einheit Rudolstadt
Germany Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein (1)
12:00
POSTP
Eichede
-:-
Preußen Reinfeld
Germany Germany - Oberliga: Westfalen (9)
13:00
POSTP
Schermbeck
-:-
Wiedenbrück
13:00
POSTP
Westfalia Herne
-:-
Kaan-Marienborn
13:00
POSTP
Holzwickeder SC
-:-
Westfalia Rhynern
13:00
POSTP
Preußen Münster II
-:-
Ennepetal
13:00
POSTP
Paderborn 07 II
-:-
Eintracht Rheine
13:00
POSTP
Erndtebrück
-:-
Meinerzhagen
13:00
POSTP
Rot Weiss Ahlen
-:-
Sprockhövel
13:00
POSTP
Hammer SpVg
-:-
Gütersloh
13:00
POSTP
Sportfreunde Siegen
-:-
ASC Dortmund
Germany Germany - Regionalliga: Nord (4)
12:00
POSTP
St. Pauli II
-:-
Heider SV
12:00
POSTP
Holstein Kiel II
-:-
LSK Hansa
13:00
POSTP
VfB Oldenburg
-:-
VfB Lübeck
13:00
POSTP
HSC Hannover
-:-
Jeddeloh
Germany Germany - Regionalliga: Nordost (1)
11:30
POSTP
Lichtenberg
-:-
Chemie Leipzig
Ghana Ghana - Premier League (5)
15:00
POSTP
Elmina Sharks
-:-
Aduana Stars
15:00
POSTP
Inter Allies
-:-
Ashanti Gold
15:00
POSTP
Karela
-:-
Bechem United
15:00
POSTP
King Faisal
-:-
Asante Kotoko
15:00
POSTP
WAFA
-:-
Medeama
Greece Greece - Football League (7)
12:00
POSTP
Triglia FC
-:-
Egaleo
12:00
POSTP
Anagennisi Ierapetra
-:-
Kalamata
12:00
POSTP
Olympiakos Volos
-:-
Kavala
12:00
POSTP
Thesprotos
-:-
Ialysos
12:00
POSTP
Diagoras
-:-
Aspropyrgos Enosis
12:00
POSTP
Trikala
-:-
Niki Volos
12:00
POSTP
Veria
-:-
Ionikos
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 1 (6)
12:00
POSTP
Aris Avato
-:-
Antheias-Aristinou
12:00
POSTP
Panserraikos
-:-
Kilkisiakos
12:00
POSTP
Apollon Paralimniou
-:-
Keravnos Pernis
12:00
POSTP
Nestos Chrisoupolis
-:-
Iraklis Zygou
12:00
POSTP
Orfeas Xanthi
-:-
Doxa Kato Kamila
12:00
POSTP
Pandramaikos
-:-
Doxa Theologos
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 2 (7)
12:00
POSTP
Makedonikos Neapolis
-:-
Almopos
12:00
POSTP
Nea Kallikrateia
-:-
Anagennisi Giannitsa
12:00
POSTP
Agrotikos Asteras
-:-
Niki Agkathia
12:00
CANC
Aris Palaiochori
-:-
Astrapi Mesopotamia
12:00
POSTP
M. Alexandros Trikala
-:-
Poseidon Nea Michaniona
12:00
POSTP
Edessaikos
-:-
Florina
12:00
POSTP
Thyella Sarakinoi
-:-
Thermaikos Thermis
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 3 (7)
12:00
POSTP
Potamia
-:-
Meteora
12:00
POSTP
Sellana
-:-
Atalanti
12:00
POSTP
Pierikos
-:-
Digenis Neochori
12:00
POSTP
Thiseas Agria
-:-
Oikonomos
12:00
POSTP
Dias Diou
-:-
Diagoras Stefanovik
12:00
POSTP
Almyros
-:-
Karitsa
12:00
POSTP
Iraklis Larissa
-:-
Atromitos Palamas
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 4 (7)
13:00
POSTP
Makedonikos Foufas
-:-
Tilikratis
13:00
POSTP
Lefkimmi
-:-
Anatoli
13:00
POSTP
Missolonghi
-:-
Thinaliakos
13:00
POSTP
Souli Paramythia
-:-
Apollo Efpaliou
13:00
POSTP
Nafpaktiakos
-:-
Pontion Karagiannion
13:00
CANC
Asteras Itea
-:-
Acheron Kanalaki
13:00
POSTP
Preveza
-:-
Anagennisi Artas
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 5 (7)
12:00
POSTP
Kifisia
-:-
Agios Ierotheos
12:00
POSTP
Panthiraikos
-:-
Akratitos
12:00
POSTP
Kallithea
-:-
Moschato
12:00
POSTP
Ilisiakos
-:-
Keratsini
12:00
POSTP
Fostiras
-:-
Ano Meras
12:00
POSTP
Ermis Korydallos
-:-
Ethnikos Piraeus
12:00
POSTP
Agioi Anargyroi
-:-
Thyella Kamari
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 6 (6)
12:00
POSTP
Korinthos 2006
-:-
Rodos
12:00
POSTP
Ipato
-:-
Aiolikos
12:00
POSTP
Thyella Diastavroseos
-:-
Panarkadikos
12:00
POSTP
Tripolis
-:-
Nea Artaki
12:00
POSTP
Marko
-:-
Kitheron Kapareliou
12:00
POSTP
Acharnaikos
-:-
Aittitos Spata
Greece Greece - Gamma Ethniki Group 7 (7)
12:00
POSTP
Tsilivi
-:-
Pellana
12:00
POSTP
Panargiakos
-:-
Diagoras Vrachneika
12:00
POSTP
Pangytheatikos
-:-
Olympiakos Zacharo
12:00
POSTP
Ermionidas-Ermis
-:-
Zakynthos
12:00
POSTP
Diavolitsi
-:-
PAO Vardas
12:00
POSTP
Thyella Patras
-:-
Asteras Vlachioti
12:00
POSTP
Paniliakos
-:-
Nafplio 2017
Guatemala Guatemala - Primera Division (8)
01:00
POSTP
Mictlán
-:-
Carchá
02:00
POSTP
Sacachispas
-:-
Deportivo Catocha
17:00
POSTP
Comunicaciones II
-:-
Sansare
17:00
POSTP
Nueva Concepción
-:-
Suchitepéquez
18:00
POSTP
Deportivo Reu
-:-
Xinabajul
18:00
POSTP
Quiché
-:-
San Pedro
21:00
POSTP
Achuapa
-:-
Capitalinos
21:00
POSTP
Chimaltenango
-:-
Marquense
Haiti Haiti - Ligue Haïtienne (8)
00:00
POSTP
Racing des Gônaïves
-:-
FICA
00:00
POSTP
Cavaly
-:-
Triomphe Liancourt
00:00
POSTP
Mirebalais
-:-
América des Cayes
00:00
POSTP
Baltimore
-:-
Don Bosco
00:00
POSTP
Violette AC
-:-
Ouanaminthe
00:00
POSTP
Juventus
-:-
Arcahaie
00:00
POSTP
Real du Cap
-:-
Tempête
00:00
POSTP
US Sainte-Rose
-:-
Racing Club Haitien
Hong Kong Hong Kong - First Division (7)
05:30
POSTP
Dreams
-:-
Hoi King
05:30
POSTP
Central & Western
-:-
Citizen AA
05:30
POSTP
Wong Tai Sin
-:-
North District
07:30
POSTP
Wing Yee
-:-
Sham Shui Po
07:30
POSTP
Eastern District
-:-
Shatin
07:30
POSTP
Tai Chung
-:-
South China
08:45
POSTP
Hong Kong FC
-:-
Dreams Metro Gallery
Hungary Hungary - NB 3: Nyugati (24)
00:00
TBA
Ivancsa
-:-
Honvéd II
00:00
TBA
Szabadkikoto
-:-
Kecskemeti TE
00:00
TBA
Pécsi MFC
-:-
Monori SE
00:00
TBA
Dunaharaszti MTK
-:-
Rákosmenti KSK
00:00
TBA
Dabas
-:-
Dabas-Gyón
00:00
TBA
Dunaújváros-Pálhalma
-:-
Taksony
00:00
TBA
Kelen
-:-
Kozarmisleny
00:00
TBA
Szentlőrinc SE
-:-
Szekszárd
00:00
TBA
FC Hatvan
-:-
Senyo Carnifex
00:00
TBA
Balassagyarmat VSE
-:-
DEAC
00:00
TBA
Tiszaújváros
-:-
Ozdi FC
00:00
TBA
Jászberényi Vasas
-:-
Tállya
00:00
TBA
Ceglédi
-:-
Putnok VSE
00:00
TBA
ESMTK
-:-
Debrecen II
00:00
TBA
Eger
-:-
Diósgyőr II
00:00
TBA
Füzesgyarmati
-:-
Gyongyos
09:00
POSTP
Veszprém
-:-
Komárom
13:30
POSTP
Hévíz
-:-
Nagykanizsai ULE
13:30
POSTP
MTE 1904
-:-
III. Kerületi TUE
13:30
POSTP
BKV Előre
-:-
Bicskei
13:30
POSTP
Balatonlelle SE
-:-
Puskás II
13:30
POSTP
Érdi VSE
-:-
Lipot SK
13:30
POSTP
Sárvári
-:-
Menfocsanak
13:30
POSTP
Papai Perutz
-:-
Videoton II
India India - I-League (1)
13:30
POSTP
Chennai City
-:-
Churchill Brothers
Indonesia Indonesia - Liga 2 (12)
06:30
POSTP
Sulut United
-:-
Mitra Kukar
07:30
POSTP
Martapura
-:-
Semeru
08:30
POSTP
Abadi
-:-
Cilegon United
08:30
POSTP
Perseru Serui
-:-
Sriwijaya
08:30
POSTP
Perserang
-:-
BaBel United
08:30
POSTP
PSIM Yogyakarta
-:-
PSMS
08:30
POSTP
Semen Padang
-:-
PSKC Cimahi
08:30
POSTP
Persekat
-:-
PSPS Riau
08:30
POSTP
Persijap
-:-
Persewar
08:30
POSTP
Putra Sinar Giri
-:-
Persiba Balikpapan
08:30
POSTP
Kalteng Putra
-:-
Persis Solo
08:30
POSTP
PSCS Cilacap
-:-
PSBS Biak Numfor
International - Africa Cup of Nations Qualifications (8)
13:00
POSTP
Zimbabwe
-:-
Algeria
13:00
POSTP
Lesotho
-:-
Benin
13:00
POSTP
Burundi
-:-
Mauritania
13:00
POSTP
Comoros
-:-
Kenya
16:00
POSTP
Botswana
-:-
Zambia
16:00
POSTP
Rwanda
-:-
Cape Verde Islands
16:00
POSTP
Togo
-:-
Egypt
19:00
POSTP
Equatorial Guinea
-:-
Libya
International - Club Friendlies (35)
07:00
FK Oktan Perm
-:-
Lesstroy Perm
09:00
Tyringe IF
-:-
Vittsjö GIK
09:30
Holsby SK
-:-
Lenhovda IF
FT
FT
IF Vellinge Women
3-5
Sjöbo IF Women
(0-1)
FT
FT
Vrango IF
3-1
Knippla IK
(1-0)
11:00
Team TG FF Women
-:-
Luleå SK Women
FT
FT
BK Sport U19
2-4
IK Franke U19
(1-2)
FT
FT
Myresjö/Vetlanda FK
1-6
Vimmerby
(0-2)
11:30
CANC
TPV
-:-
NJS
12:00
CANC
Molde
-:-
Malmö FF
12:00
CANC
Kongsvinger
-:-
Honka
12:00
CANC
Brage
-:-
Brommapojkarna
12:00
CANC
Nõmme Kalju
-:-
HJK
12:30
Sylvia
-:-
Assyriska Turabdin
12:30
CANC
Schalke 04
-:-
Zenit
13:00
CANC
Hammarby
-:-
Odd
82 '
LIVE
Lilla Tjarby IK
0-0
Leikin
(1-0)
13:00
CANC
Alanyaspor
-:-
Ranheim
77 '
LIVE
FC Somtuna U19
0-0
IK Oden U19
(2-1)
52 '
LIVE
Umea Sodra FF Women
0-0
Mariehem SK Women
(1-0)
14:00
CANC
Grorud
-:-
Asker
14:00
CANC
Strømsgodset
-:-
HamKam
28 '
LIVE
Sundbyberg
0-0
Västerhaninge IF
24 '
LIVE
Bjorkviks IF
0-0
Ericsbergs GOIF
23
AWAIT
Ragsveds IF Women
-:-
FC Djursholm Women
14:30
CANC
Åsane
-:-
Sotra
15:00
CANC
Bodø / Glimt
-:-
Tromsø
15:00
Alvesta GoIF Women
-:-
Tingsryd United FC Women
16:00
CANC
Viking
-:-
Haugesund
16:00
CANC
Start
-:-
Sandefjord
16:00
CANC
Strømmen
-:-
KFUM
16:00
Sodra Sandby IF
-:-
Kosova IF
16:00
CANC
Ullensaker / Kisa
-:-
Skeid
16:00
CANC
Västerås SK
-:-
Karlslund
17:15
IFK Lidingo Women
-:-
Nacka Allstars DFF Women
International - Friendly International (6)
02:00
CANC
Suriname
-:-
Grenada
14:00
CANC
Liechtenstein
-:-
Gibraltar
17:00
CANC
Netherlands
-:-
Spain
20:00
CANC
Honduras
-:-
Czech Republic
22:00
CANC
Thailand
-:-
Curacao
23:00
CANC
Mexico
-:-
Greece
Italy Italy - Serie C: Girone A (9)
13:00
POSTP
Robur Siena
-:-
Giana Erminio
13:00
POSTP
Novara
-:-
Olbia
13:00
POSTP
Monza
-:-
Pistoiese
13:00
POSTP
Lecco
-:-
Pontedera
13:00
POSTP
Pianese
-:-
Renate
15:30
POSTP
Juventus U23
-:-
Alessandria
15:30
POSTP
Arezzo
-:-
Carrarese
15:30
POSTP
Pro Vercelli
-:-
Como
15:30
POSTP
AlbinoLeffe
-:-
Pergolettese
Italy Italy - Serie C: Girone B (10)
13:00
POSTP
Cesena
-:-
Gubbio
13:00
POSTP
Triestina
-:-
Imolese
13:00
POSTP
Ravenna
-:-
Vicenza
13:00
POSTP
Union ArzignanoChiampo
-:-
Rimini
13:00
POSTP
Sambenedettese
-:-
Südtirol
15:30
POSTP
Piacenza
-:-
Fano
15:30
POSTP
Fermana
-:-
Carpi
15:30
POSTP
Padova
-:-
FeralpiSalò
15:30
POSTP
Vis Pesaro
-:-
Reggiana
18:45
POSTP
Virtus Verona
-:-
Modena
Italy Italy - Serie C: Girone C (9)
13:00
POSTP
Picerno
-:-
Rende
13:00
POSTP
Reggina
-:-
FC Rieti
13:00
POSTP
Virtus Francavilla
-:-
Sicula Leonzio
15:30
POSTP
Avellino
-:-
Casertana
15:30
POSTP
Catania
-:-
Catanzaro
15:30
POSTP
Bisceglie
-:-
Monopoli
15:30
POSTP
Vibonese
-:-
Potenza Calcio
15:30
POSTP
Cavese
-:-
Viterbese Castrense
18:45
POSTP
Ternana
-:-
Teramo
Italy Italy - Serie D: Girone A (9)
13:00
POSTP
Sanremo
-:-
Chieri
13:00
POSTP
Vado
-:-
Caronnese
13:00
POSTP
Lavagnese
-:-
Fezzanese
13:00
POSTP
Borgosesia
-:-
Fossano
13:00
POSTP
Casale
-:-
Ligorna
13:00
POSTP
Real Forte Querceta
-:-
Prato
13:00
POSTP
Ghivizzano Borgo Mozzano
-:-
Savona
13:00
POSTP
Lucchese
-:-
Seravezza
13:00
POSTP
Bra
-:-
Verbania
Italy Italy - Serie D: Girone B (10)
13:00
POSTP
Pro Sesto
-:-
Caravaggio
13:00
POSTP
Arconatese
-:-
Castellanzese
13:00
POSTP
Dro Alto Garda
-:-
Folgore Caratese
13:00
POSTP
Sondrio
-:-
Inveruno
13:00
POSTP
Virtus Bolzano
-:-
Legnano
13:00
POSTP
Villa d'Almè
-:-
Levico
13:00
POSTP
Seregno
-:-
Bustese Roncalli
13:00
POSTP
Virtus Ciserano Bergamo
-:-
Nibionnoggiono
13:00
POSTP
Pontisola
-:-
Scanzorosciate
13:00
POSTP
Brusaporto
-:-
Tritium
Italy Italy - Serie D: Girone C (10)
12:30
POSTP
Caldiero Terme
-:-
Ambrosiana
12:30
POSTP
Cartigliano
-:-
Belluno
12:30
POSTP
Adriese
-:-
Campodarsego
12:30
POSTP
Villafranca
-:-
Cjarlins Muzane
12:30
POSTP
Union Feltre
-:-
Delta Calcio Rovigo
12:30
POSTP
Legnago Salus
-:-
Luparense
12:30
POSTP
Mestre
-:-
San Luigi
12:30
POSTP
Montebelluna
-:-
Tamai
12:30
POSTP
Chions
-:-
Clodiense
12:30
POSTP
Este
-:-
Vigasio
Italy Italy - Serie D: Girone D (9)
13:00
POSTP
Pol. Ciliverghe Mazzano
-:-
Calvina
13:00
POSTP
Progresso
-:-
Cavenago Fanfulla
13:00
POSTP
Savignanese
-:-
Forlì
13:00
POSTP
Alfonsine
-:-
Lentigione
13:00
POSTP
Fiorenzuola
-:-
Mantova
13:00
POSTP
Crema
-:-
Mezzolara
13:00
POSTP
Correggese
-:-
Sasso Marconi Zola
13:00
POSTP
Sammaurese
-:-
Adrense
13:00
POSTP
Breno
-:-
Vigor Carpaneto
Italy Italy - Serie D: Girone E (9)
13:00
POSTP
Flaminia
-:-
Montevarchi Calcio
13:00
POSTP
Albalonga
-:-
Bastia Calcio
13:00
POSTP
Scandicci
-:-
Foligno
13:00
POSTP
Grassina
-:-
Pomezia
13:00
POSTP
Nuova Monterosi
-:-
Mobilieri Ponsacco
13:00
POSTP
Aglianese
-:-
San Donato Tavarnelle
13:00
POSTP
Cannara
-:-
Sporting Trestina
13:00
POSTP
Sangiovannese
-:-
Tuttocuoio
13:00
POSTP
Gavorrano
-:-
Grosseto
Italy Italy - Serie D: Girone F (9)
13:00
POSTP
Matelica Calcio
-:-
Pineto
13:00
POSTP
Cattolica
-:-
San Nicolò
13:00
POSTP
Recanatese
-:-
Sangiustese
13:00
POSTP
Olympia Agnonese
-:-
Tolentino
13:00
POSTP
Porto Sant'Elpidio
-:-
Vastese
13:00
POSTP
Chieti
-:-
Vastogirardi
13:00
POSTP
Montegiorgio
-:-
Avezzano
13:00
POSTP
Atletico
-:-
Campobasso
13:00
POSTP
Giulianova
-:-
Jesina
Italy Italy - Serie D: Girone G (9)
13:00
POSTP
Pro Calcio Tor Sapienza
-:-
Ladispoli
13:00
POSTP
Cassino
-:-
Aprilia
13:00
POSTP
Latina
-:-
Arzachena
13:00
POSTP
Lanusei
-:-
Budoni
13:00
POSTP
Ostia Mare Lidocalcio
-:-
Latte Dolce
13:00
POSTP
Muravera
-:-
Team Nuova Florida
13:00
POSTP
Portici
-:-
Trastevere
13:00
POSTP
Sassari Torres
-:-
Turris
13:00
POSTP
Città di Anagni
-:-
Vis Artena
Italy Italy - Serie D: Girone H (9)
13:00
POSTP
Nocerina
-:-
Agropoli
13:00
POSTP
Grumentum
-:-
US Bitonto
13:00
POSTP
Gravina
-:-
Città di Fasano
13:00
POSTP
Foggia
-:-
Fidelis Andria
13:00
POSTP
Taranto
-:-
Francavilla
13:00
POSTP
Casarano
-:-
Gelbison
13:00
POSTP
Audace Cerignola
-:-
Gladiator
13:00
POSTP
Nardò
-:-
Sorrento
13:00
POSTP
Brindisi
-:-
Team Altamura
Italy Italy - Serie D: Girone I (9)
13:00
POSTP
Cittanovese
-:-
Castrovillari
13:00
POSTP
Licata
-:-
Acireale
13:00
POSTP
Corigliano Calabro
-:-
SSC Giugliano
13:00
POSTP
Marina di Ragusa
-:-
Marsala
13:00
POSTP
Biancavilla
-:-
ACR Messina
13:00
POSTP
Palermo
-:-
Palmese
13:00
POSTP
Roccella
-:-
San Tommaso
13:00
POSTP
FC Messina
-:-
Troina
13:00
POSTP
Nola 1925
-:-
Savoia
Jamaica Jamaica - Premier League (6)
20:30
POSTP
Arnett Gardens
-:-
Harbour View
20:30
POSTP
Cavalier
-:-
Jamalco
20:30
POSTP
Molynes United
-:-
Tivoli Gardens
20:30
POSTP
Mount Pleasant Academy
-:-
Dunbeholden
20:30
POSTP
UWI
-:-
Humble Lions
20:30
POSTP
Waterhouse
-:-
Portmore United
Japan Japan - J2-League (8)
05:00
POSTP
ThespaKusatsu Gunma
-:-
Júbilo Iwata
05:00
POSTP
Tokyo Verdy
-:-
JEF United
05:00
POSTP
Ventforet Kofu
-:-
Ryūkyū
05:00
POSTP
Matsumoto Yamaga
-:-
Zweigen Kanazawa
05:00
POSTP
Fagiano Okayama
-:-
Omiya Ardija
05:00
POSTP
Giravanz Kitakyushu
-:-
Kyoto Sanga
05:00
POSTP
V-Varen Nagasaki
-:-
Machida Zelvia
08:00
POSTP
Tochigi
-:-
Renofa Yamaguchi
Japan Japan - J3-League (4)
04:00
POSTP
Vanraure Hachinohe
-:-
Gifu
04:00
POSTP
Fukushima United
-:-
Kamatamare Sanuki
04:00
POSTP
Sagamihara
-:-
Gainare Tottori
04:00
POSTP
Imabari
-:-
YSCC
Japan Japan - Nadeshiko League 1 (3)
03:00
POSTP
Vegalta Sendai W
-:-
NTV Beleza W
03:00
POSTP
Albirex Niigata W
-:-
Urawa Reds W
03:00
POSTP
Ehime
-:-
INAC Kobe Leonessa W
Kenya Kenya - Super League (5)
11:00
POSTP
St. Joseph
-:-
APS Bomet
11:00
POSTP
Police
-:-
Administration Police
11:00
POSTP
Murang'a SEAL
-:-
Fortune Sacco
11:00
POSTP
Modern Coast Rangers
-:-
Nairobi Stima
12:00
CANC
Northern Wanderers
-:-
Kibera Black Stars
Malawi Malawi - Super League (5)
11:30
POSTP
Mzuni
-:-
Kamuzu Barracks
11:30
POSTP
Silver Strikers
-:-
Karonga United
11:30
POSTP
Azam Tigers
-:-
TN Stars
11:30
POSTP
Ntopwa
-:-
Chitipa United
11:30
POSTP
MAFCO
-:-
Be Forward Wanderers
Malta Malta - First Division (3)
09:00
POSTP
Qrendi
-:-
Qormi
11:15
POSTP
Pembroke Athleta
-:-
St. Andrews
13:30
POSTP
Lija Athletic
-:-
Naxxar Lions
Mauritania Mauritania - Super D1 (1)
16:00
POSTP
JAHE
-:-
Garde Nationale
Montenegro Montenegro - Second League (5)
00:00
POSTP
Mornar
-:-
Bokelj
00:00
POSTP
Arsenal Tivat
-:-
Dečić
00:00
POSTP
Jezero
-:-
Drezga
00:00
POSTP
Jedinstvo
-:-
Lovćen
00:00
POSTP
Ibar
-:-
Otrant-Olympic
Netherlands Netherlands - Derde Divisie: Zondag (7)
12:00
POSTP
ADO '20
-:-
ADO Den Haag II
12:00
POSTP
HV & CV Quick
-:-
Hoogland
12:00
POSTP
USV Hercules
-:-
DEM
12:00
POSTP
Westlandia
-:-
Groene Ster
12:30
POSTP
Blauw Geel '38
-:-
Lienden
12:30
POSTP
HSC '21
-:-
Dongen
12:30
POSTP
OFC Oostzaan
-:-
OSS '20
Netherlands Netherlands - Eerste Divisie (3)
10:15
POSTP
Almere City
-:-
Excelsior
12:30
POSTP
MVV Maastricht
-:-
FC Volendam
14:45
POSTP
Roda JC Kerkrade
-:-
Go Ahead Eagles
New Zealand New Zealand - Premiership (4)
01:00
CANC
Hamilton Wanderers
-:-
Canterbury United
01:00
CANC
Auckland City
-:-
Waitakere United
01:00
CANC
Eastern Suburbs
-:-
Tasman United
03:00
CANC
Hawke's Bay United
-:-
Team Wellington
Nicaragua Nicaragua - Primera Division (5)
FT
FT
Managua
2-1
Diriangén
(1-1)
FT
FT
Real Estelí
1-0
Deportivo Las Sabanas
(0-0)
FT
FT
Real Madriz
2-0
Deportivo Ocotal
(1-0)
22:00
Jalapa
-:-
Juventus Managua
23:00
Walter Ferreti
-:-
Chinandega
Nigeria Nigeria - Npfl (10)
15:00
POSTP
Heartland
-:-
Kwara United
15:00
POSTP
Ifeanyi Uba
-:-
Plateau United
15:00
POSTP
Enugu Rangers
-:-
Wikki Tourist
15:00
POSTP
Warri Wolves
-:-
Jigawa Golden Stars
15:00
POSTP
Abia Warriors
-:-
Lobi Stars
15:00
POSTP
Enyimba
-:-
Akwa Starlets
15:00
POSTP
Katsina United
-:-
Rivers United
15:00
POSTP
Akwa United
-:-
MFM
15:00
POSTP
Sunshine Stars
-:-
Adamawa United
15:00
POSTP
Kano Pillars
-:-
Nasarawa United
Panama Panama - Lpf (2)
23:00
CANC
Tauro
-:-
Alianza
23:00
CANC
Independiente
-:-
Costa del Este
Paraguay Paraguay - Division 1 (6)
00:00
POSTP
Cerro Porteño
-:-
Sportivo San Lorenzo
00:00
POSTP
Libertad
-:-
Guaraní
00:00
POSTP
General Díaz
-:-
12 de Octubre
00:00
POSTP
Guaireña
-:-
Olimpia
00:00
POSTP
Sol de América
-:-
Nacional Asunción
00:00
POSTP
Sportivo Luqueño
-:-
River Plate
Paraguay Paraguay - Division Intermedia (8)
00:00
POSTP
Deportivo Santaní
-:-
3 de Febrero
00:00
POSTP
2 de Mayo
-:-
Deportivo Capiatá
00:00
POSTP
Guaraní de Trinidad
-:-
Resistencia
00:00
POSTP
Independiente FBC
-:-
Tacuary
00:00
POSTP
Fulgencio Yegros
-:-
Rubio Ñú
00:00
POSTP
Atyrá
-:-
Sportivo Iteño
00:00
POSTP
Sportivo Ameliano
-:-
Fernando de la Mora
00:00
POSTP
General Caballero JLM
-:-
Sportivo Trinidense
Poland Poland - 1. Liga (2)
10:40
POSTP
Miedź Legnica
-:-
Podbeskidzie
15:00
POSTP
Bełchatów
-:-
Zagłębie Sosnowiec
Poland Poland - 2. Liga East (2)
11:05
POSTP
Resovia Rzeszów
-:-
Górnik Łęczna
12:00
POSTP
Gryf Wejherowo
-:-
Stargard Szczeciński
Poland Poland - Central Youth League (3)
09:30
POSTP
Gwarek Zabrze U18
-:-
Arka Gdynia U18
10:15
POSTP
Lech Poznan U18
-:-
Lechia Gdańsk U18
11:30
POSTP
Escola Warszawa U18
-:-
Cracovia U18
Portugal Portugal - 2. Division: Group A (9)
14:00
POSTP
Montalegre
-:-
Pedras Salgadas
14:00
POSTP
Merelinense
-:-
Marítimo II
14:00
POSTP
Mirandela
-:-
Sporting Braga II
14:00
POSTP
Oliveirense
-:-
Berço
14:00
POSTP
AR São Martinho
-:-
Vizela
14:00
POSTP
Cerveira
-:-
Fafe
14:00
POSTP
Bragança
-:-
Chaves II
15:00
POSTP
União Madeira
-:-
Vitória Guimarães II
15:00
POSTP
Câmara de Lobos
-:-
Maria da Fonte
Portugal Portugal - 2. Division: Group B (9)
14:00
POSTP
Coimbrões
-:-
Amarante
14:00
POSTP
Espinho
-:-
Canelas 2010
14:00
POSTP
Valadares Gaia
-:-
Lusitania FC Lourosa
14:00
POSTP
Leca
-:-
Paredes
14:00
POSTP
Sanjoanense
-:-
Gondomar
14:00
POSTP
Vila Real
-:-
Arouca
14:00
POSTP
Lusitano FCV
-:-
Felgueiras 1932
14:00
POSTP
Ginásio Figueirense
-:-
Pedras Rubras
14:00
POSTP
Castro Daire
-:-
Trofense
Portugal Portugal - 2. Division: Group C (9)
14:00
POSTP
União de Leiria
-:-
Vitória de Sernache
14:00
POSTP
Fátima
-:-
Marinhense
14:00
POSTP
Benfica Castelo Branco
-:-
Sertanense
14:00
POSTP
Beira-Mar
-:-
Oliveira Hospital
14:00
POSTP
União Santarém
-:-
Torreense
14:00
POSTP
Caldas
-:-
Condeixa
14:00
POSTP
Águeda
-:-
Oleiros
15:00
POSTP
Praiense
-:-
Ideal
15:00
POSTP
Fontinhas
-:-
Anadia
Portugal Portugal - 2. Division: Group D (9)
14:00
POSTP
Louletano
-:-
Lagos
14:00
POSTP
Fabril Barreiro
-:-
Pinhalnovense
14:00
POSTP
Amora
-:-
Loures
14:00
POSTP
1º Dezembro
-:-
Oriental Lisboa
14:00
POSTP
Olimpico do Montijo
-:-
Real
14:00
POSTP
Alverca
-:-
Armacenenses
14:00
POSTP
Lusitano GC Evora
-:-
Sintrense
14:00
POSTP
Sintra
-:-
Aljustrelense
14:00
POSTP
Sacavenense
-:-
Olhanense
Russian Federation Russia - FNL (10)
00:00
POSTP
Mordovia Saransk
-:-
Armavir
00:00
POSTP
SKA Khabarovsk
-:-
Luch Vladivostok
00:00
POSTP
Baltika
-:-
Avangard Kursk
00:00
POSTP
Fakel
-:-
Tekstilshchik
00:00
POSTP
Chayka
-:-
Yenisey
00:00
POSTP
Torpedo Moskva
-:-
Rotor Volgograd
00:00
POSTP
Spartak Moskva II
-:-
Khimki
00:00
POSTP
Shinnik
-:-
Krasnodar II
00:00
POSTP
Neftekhimik
-:-
Tom' Tomsk
11:00
POSTP
Chertanovo
-:-
Olimpiyets
Russian Federation Russia - Pfl (3)
00:00
POSTP
Legion Dynamo
-:-
Dinamo Stavropol'
00:00
POSTP
Luki-Energiya
-:-
Veles
00:00
POSTP
Olimp Khimki
-:-
Murom
Serbia Serbia - Prva Liga (8)
13:00
POSTP
Kabel Novi Sad
-:-
Semendrija 1924
13:00
POSTP
Radnički Pirot
-:-
Dinamo Vranje
13:00
POSTP
Zemun
-:-
Bačka Palanka
13:00
POSTP
Novi Pazar
-:-
Radnički Kragujevac
13:00
POSTP
Grafičar
-:-
Metalac GM
13:00
POSTP
Budućnost Dobanovci
-:-
Sinđelić Beograd
13:00
POSTP
Kolubara
-:-
Zlatibor Čajetina
13:00
POSTP
Trajal Krusevac
-:-
Žarkovo
Serbia Serbia - Srpska Liga - Belgrade (4)
13:30
POSTP
Sremčica
-:-
Radnički Obrenovac
13:30
POSTP
Crvena Zvezda MML
-:-
Jedinstvo Su
13:30
POSTP
TEK Sloga
-:-
Lokomotiva Beograd
13:30
POSTP
Stepojevac Vaga
-:-
Zvezdara
Serbia Serbia - Srpska Liga - East (4)
09:00
POSTP
Car Konstantin
-:-
SFS Borac
14:00
POSTP
Rembas
-:-
Moravac Mrštane
14:00
POSTP
Buducnost Popovac
-:-
Trstenik PPT
14:00
POSTP
Radan
-:-
Jedinstvo Bošnjace
Serbia Serbia - Srpska Liga - Vojvodina (2)
13:30
POSTP
Železničar Pančevo
-:-
Becej
13:30
POSTP
Borac Sakule
-:-
Dunav Stari Banovci
Serbia Serbia - Srpska Liga - West (1)
13:30
POSTP
RSK Rabrovo
-:-
Jošanica
Slovakia Slovakia - 2. Liga (3)
08:30
POSTP
Petržalka akadémia
-:-
Púchov
08:30
POSTP
Žilina II
-:-
FK Košice
13:00
POSTP
Slavoj Trebišov
-:-
Ruzomberok II
Slovakia Slovakia - 3. Liga - Bratislava (4)
08:30
POSTP
Rača
-:-
Rusovce
13:00
POSTP
Kalinkovo
-:-
Bernolákovo
13:00
POSTP
Rohožník
-:-
Tomášov
13:00
POSTP
Dunajská Lužná
-:-
Slovan Most
Slovakia Slovakia - 3. Liga - Center (5)
13:00
CANC
Kovacova
-:-
Rimavská Sobota
13:00
CANC
Oravske Vesele
-:-
Jednota Banova
13:00
CANC
Žarnovica
-:-
Námestovo
13:00
CANC
Tatran Krásno
-:-
Banik Kalinovo
13:00
CANC
Liptovská Štiavnica
-:-
Fiľakovo
Slovakia Slovakia - 3. Liga - East (6)
13:00
CANC
MSK Tesla Stropkov
-:-
Lipany
13:00
CANC
Veľké Revištia
-:-
Tatran Prešov
13:00
CANC
Slovan Giraltovce
-:-
Milenium
13:00
CANC
Družstevník Plavnica
-:-
Svidník
13:00
CANC
Snina
-:-
Pokrok Krompachy
13:00
CANC
Sarisske Michalany
-:-
Mladost Kalsa
Slovakia Slovakia - 3. Liga - West (6)
13:00
CANC
Zlaté Moravce-Vrablé II
-:-
Gabčíkovo
13:00
CANC
Galanta
-:-
Beluša
13:00
CANC
Kalna n. Hronom
-:-
Spartak Trnava II
13:00
CANC
Marcelová
-:-
Nitra II
13:00
CANC
Lednické Rovne
-:-
OFK Malzenice
13:00
CANC
Veľké Ludince
-:-
Nové Zámky
Slovenia Slovenia - 2. SNL (1)
14:00
POSTP
Brda Dobrovo
-:-
Fužinar
Spain Spain - La Liga 2 (4)
10:00
POSTP
Cádiz
-:-
Alcorcón
14:00
POSTP
Mirandés
-:-
Ponferradina
14:00
POSTP
Real Zaragoza
-:-
Almería
19:00
POSTP
Sporting Gijón
-:-
Real Oviedo
Spain Spain - Primera Division Women (5)
00:00
POSTP
Rayo Vallecano W
-:-
Madrid CFF
00:00
POSTP
Tacón W
-:-
Athletic Club W
00:00
POSTP
Barcelona W
-:-
Real Sociedad W
00:00
POSTP
Atletico Granadilla
-:-
Espanyol W
16:45
POSTP
Logroño W
-:-
Deportivo de La Coruña W
Spain Spain - Segunda B - Group 1 (9)
00:00
POSTP
Internacional
-:-
Real Oviedo II
00:00
POSTP
Atlético Baleares
-:-
Atlético Madrid II
00:00
POSTP
Sporting Gijon II
-:-
Getafe II
00:00
POSTP
Racing Ferrol
-:-
Celta de Vigo II
00:00
POSTP
Coruxo
-:-
Melilla
00:00
POSTP
Pontevedra
-:-
Las Rozas
00:00
POSTP
SS Reyes
-:-
Marino de Luanco
00:00
POSTP
Las Palmas II
-:-
Langreo
10:00
POSTP
Rayo Majadahonda
-:-
Peña Deportiva
Spain Spain - Segunda B - Group 2 (10)
00:00
POSTP
Real Valladolid II
-:-
UD Logroñés
00:00
POSTP
Athletic Club II
-:-
Burgos
00:00
POSTP
Real Unión
-:-
Unionistas de Salamanca
00:00
POSTP
Amorebieta
-:-
Guijuelo
00:00
POSTP
Arenas de Getxo
-:-
Izarra
00:00
POSTP
Osasuna II
-:-
Leioa
00:00
POSTP
Tudelano
-:-
Barakaldo
00:00
POSTP
Salamanca CF UDS
-:-
Real Sociedad II
00:00
POSTP
Cultural Leonesa
-:-
Deportivo Alaves II
15:00
POSTP
CD Calahorra
-:-
Haro
Spain Spain - Segunda B - Group 3 (10)
00:00
POSTP
Sabadell
-:-
FC Andorra
00:00
POSTP
Barcelona II
-:-
Ebro
00:00
POSTP
Llagostera-Costa Brava
-:-
Cornellà
00:00
POSTP
Orihuela
-:-
Lleida Esportiu
00:00
POSTP
Hércules
-:-
Castellón
00:00
POSTP
Levante II
-:-
Valencia II
00:00
POSTP
Villarreal II
-:-
La Nucia
00:00
POSTP
Prat
-:-
Olot
00:00
POSTP
Ejea
-:-
Espanyol II
00:00
POSTP
Gimnàstic Tarragona
-:-
Badalona
Spain Spain - Segunda B - Group 4 (10)
00:00
POSTP
FC Cartagena
-:-
Granada II
00:00
POSTP
Recreativo Huelva
-:-
Villarrubia
00:00
POSTP
Marbella
-:-
Real Murcia
00:00
POSTP
Linense
-:-
Yeclano
00:00
POSTP
Sanluqueño
-:-
CD Badajoz
00:00
POSTP
Don Benito
-:-
Sevilla II
00:00
POSTP
Mérida AD
-:-
Cadiz II
00:00
POSTP
UCAM Murcia
-:-
Algeciras
00:00
POSTP
Villarrobledo
-:-
Córdoba
00:00
POSTP
Talavera CF
-:-
San Fernando CD
Spain Spain - Segunda Division Women (49)
00:00
POSTP
Atlético Arousana W
-:-
Deportivo La Coruña II
00:00
POSTP
Umia
-:-
Racing Santander II
00:00
POSTP
Viajes Interrías
-:-
Oceja W
00:00
POSTP
Real Oviedo II
-:-
Sárdoma W
00:00
POSTP
Victoria CF
-:-
Valladares W
00:00
POSTP
Monte W
-:-
Victoria FC
00:00
POSTP
Gijón FF
-:-
Sporting Gijón II
00:00
POSTP
Castuera
-:-
Cádiz
00:00
POSTP
Real Betis II
-:-
Santa Teresa II
00:00
POSTP
Almería
-:-
Peña El Valle W
00:00
POSTP
Badajoz
-:-
Cáceres II
00:00
POSTP
Sporting de Huelva II W
-:-
La RamblaW
00:00
POSTP
Hispalis W
-:-
Extremadura W
00:00
POSTP
San Miguel
-:-
Málaga II W
00:00
POSTP
Albacete II W
-:-
Levante III
00:00
POSTP
Ciudad de Murcia W
-:-
Murcia Féminas
00:00
POSTP
Valencia III
-:-
Discobolo-La Torre W
00:00
POSTP
Villarreal II
-:-
Marítim W
00:00
POSTP
Plaza Argel
-:-
Almassora W
00:00
POSTP
Aldaia W
-:-
Lorca W
00:00
POSTP
Elche W
-:-
Mislata W
00:00
POSTP
Pallejà W
-:-
Terrassa
00:00
POSTP
Vic Riuprimer
-:-
Balears
00:00
POSTP
Levante Las Planas
-:-
Mallorca Toppfotball W
00:00
POSTP
Espanyol II W
-:-
Sant Pere Pescador W
00:00
POSTP
Sant Gabriel W
-:-
Igualada W
00:00
POSTP
Europa W
-:-
Pardinyes W
00:00
POSTP
Son Sardina W
-:-
Huesca
00:00
POSTP
Llamoro W
-:-
Juventud San Sebastián
00:00
POSTP
San Antonio Pilar W
-:-
Tacuense II
00:00
POSTP
Tarsa W
-:-
Furia Arona W
00:00
POSTP
Julio Suárez
-:-
Güímar W
00:00
POSTP
Las Majoreras W
-:-
Achamán W
00:00
POSTP
La Garita W
-:-
Las Torres W
00:00
POSTP
Montaña Alta W
-:-
Unión Viera W
00:00
POSTP
Atlético Revellín W
-:-
Logroño II
00:00
POSTP
Itaroa Huarte
-:-
Oiartzun W
00:00
POSTP
Osasuna II
-:-
Berriozar W
00:00
POSTP
San Ignacio W
-:-
Aurrerá de Vitoria W
00:00
POSTP
Pradejón W
-:-
Bizkerre W
00:00
POSTP
Tolosa
-:-
Añorga W
00:00
POSTP
Mulier W
-:-
Arratia
00:00
POSTP
León FF W
-:-
Samper
00:00
POSTP
Salamanca W
-:-
CFF Albacete
00:00
POSTP
Tres Cantos
-:-
DNS de Belen W
00:00
POSTP
San Pío X
-:-
Atlético Madrid III
00:00
POSTP
Rayo Vallecano II W
-:-
Olímpico Madrid W
00:00
POSTP
La Solana W
-:-
Torrelodones W
00:00
POSTP
Dinamo Guadalajara W
-:-
Alhóndiga W
Spain Spain - Spain Youth League (57)
00:00
TBA
Real Murcia U19
-:-
Elche U19
00:00
TBA
Lorca CFB U19
-:-
Patacona U19
00:00
TBA
Levante U19
-:-
Torre Levante U19
00:00
TBA
Atlético Madrileño U19
-:-
Roda U19
00:00
TBA
Toledo U19
-:-
Villarreal U19
00:00
TBA
Valencia U19
-:-
Hércules U19
00:00
TBA
Albacete U19
-:-
Alboraya U19
00:00
TBA
Alzira U19
-:-
UCAM Murcia U19
00:00
TBA
Aravaca U19
-:-
Getafe U19
00:00
TBA
Real Valladolid U19
-:-
Burgos CF U19
00:00
TBA
Móstoles U19
-:-
Unión Adarve U19
00:00
TBA
Rayo Majadahonda U19
-:-
Alcorcón U19
00:00
TBA
Real Madrid U19
-:-
Atl. Madrid U19
00:00
TBA
Extremadura UD U19
-:-
Rayo Vallecano U19
00:00
TBA
Santa Marta U19
-:-
Leganés U19
00:00
TBA
Badajoz U19
-:-
Atlético Pinto U19
00:00
TBA
Stadium Casablanca U19
-:-
Damm U19
00:00
TBA
Espanyol U19
-:-
Real Zaragoza U19
00:00
TBA
Europa U19
-:-
Barcelona U19
00:00
TBA
Mallorca U19
-:-
Huesca U19
00:00
TBA
Unió Jàbac Terrassa U19
-:-
San Francisco U19
00:00
TBA
Cornellà U19
-:-
Gimnàstic Tarragona U19
00:00
TBA
Girona U19
-:-
Lleida U19
00:00
TBA
Atlético Villacarlos U19
-:-
Ebro U19
00:00
TBA
Nervión U19
-:-
Granada U19
00:00
TBA
Danok Bat U19
-:-
Numancia U19
00:00
TBA
Sevilla U19
-:-
Córdoba U19
00:00
TBA
Real Sociedad U19
-:-
AD San Juan U19
00:00
TBA
Santa Fe U19
-:-
Real Betis U19
00:00
TBA
Huracán U19
-:-
Maspalomas U19
00:00
TBA
Valvanera U19
-:-
Arenas Getxo U19
00:00
TBA
Recreativo Huelva U19
-:-
Dos Hermanas SA U19
00:00
TBA
Sobradillo U19
-:-
Acodetti U19
00:00
TBA
Deportivo Alavés U19
-:-
Athletic Club U19
00:00
TBA
Málaga U19
-:-
Castilleja U19
00:00
TBA
Ofra U19
-:-
UD San Fernando U19
00:00
TBA
Pamplona U19
-:-
Eibar U19
00:00
TBA
Cádiz U19
-:-
Calavera U19
00:00
TBA
Laguna U19
-:-
Marino U19
00:00
TBA
Txantrea U19
-:-
UD Logroñés U19
00:00
TBA
Gimnástica Ceuta U19
-:-
Vázquez Cultural U19
00:00
TBA
Los Llanos Aceró U19
-:-
Juventud Laguna U19
00:00
TBA
Mutilvera U19
-:-
Antiguoko U19
00:00
TBA
Peña Barcelonista U19
-:-
Almería U19
00:00
TBA
Las Palmas U19
-:-
San José U19
00:00
TBA
Leioa U19
-:-
Osasuna U19
00:00
TBA
26 de Febrero U19
-:-
San Félix U19
00:00
TBA
Orientación Marítima U19
-:-
Tenerife U19
00:00
TBA
Unión Viera U19
-:-
Victoria U19
00:00
TBA
Bansander U19
-:-
Ural U19
00:00
TBA
Real Oviedo U19
-:-
Sporting Gijón U19
00:00
TBA
Val Miñor U19
-:-
Racing Santander U19
00:00
TBA
Racing Ferrol U19
-:-
Lugo U19
00:00
TBA
Conxo Santiago U19
-:-
Deportivo La Coruña U19
00:00
TBA
Atlético Perines U19
-:-
Roces U19
00:00
TBA
Calasanz U19
-:-
Celta de Vigo U19
00:00
TBA
Real Avilés U19
-:-
Marina Sport U19
Spain Spain - Tercera - Group 1 (10)
00:00
POSTP
Somozas
-:-
Polvorín
00:00
POSTP
Rápido Bouzas
-:-
UD Ourense
00:00
POSTP
Deportivo La Coruña II
-:-
Estradense
00:00
POSTP
Bergantiños
-:-
As Pontes
00:00
POSTP
Barco
-:-
Silva
00:00
POSTP
Compostela
-:-
Villalbés
00:00
POSTP
Alondras
-:-
Arzúa
00:00
POSTP
Arenteiro
-:-
Paiosaco
00:00
POSTP
Ourense CF
-:-
Arosa
00:00
POSTP
Choco
-:-
Pontellas
Spain Spain - Tercera - Group 10 (9)
00:00
POSTP
San Roque de Lepe
-:-
Puente Genil
00:00
POSTP
Los Barrios
-:-
Gerena
00:00
POSTP
Utrera
-:-
Pozoblanco
00:00
POSTP
Lebrijana
-:-
Rota
00:00
POSTP
Córdoba II
-:-
Antoniano
00:00
POSTP
Real Betis II
-:-
Xerez Deportivo
00:00
POSTP
Ceuta
-:-
Coria CF
00:00
POSTP
Conil
-:-
Lucena
00:00
POSTP
Sevilla III
-:-
Arcos
Spain Spain - Tercera - Group 11 (10)
00:00
POSTP
Portmany
-:-
Formentera
00:00
POSTP
Esporles
-:-
Santa Catalina Atlético
00:00
POSTP
Alcúdia
-:-
Platges de Calvià
00:00
POSTP
Santanyi
-:-
Mallorca II
00:00
POSTP
Manacor
-:-
Andratx
00:00
POSTP
Collerense
-:-
Soller
00:00
POSTP
Llosetense
-:-
Constància
00:00
POSTP
Poblense
-:-
Ferriolense
00:00
POSTP
Felanitx
-:-
San Rafael
00:00
POSTP
Ibiza Islas Pitiusas
-:-
Binissalem
Spain Spain - Tercera - Group 12 (10)
00:00
POSTP
Las Palmas III
-:-
La Cuadra
00:00
POSTP
Atlético Paso
-:-
Villa Santa Brígida
00:00
POSTP
Tenisca
-:-
Tamaraceite
00:00
POSTP
Santa Úrsula
-:-
UD San Fernando
00:00
POSTP
Tenerife II
-:-
Ibarra
00:00
POSTP
Buzanada
-:-
Velke Levare
00:00
POSTP
Marino
-:-
Atlético Tacoronte
00:00
POSTP
Unión Viera
-:-
Vera
00:00
POSTP
Lanzarote
-:-
Mensajero
00:00
POSTP
Gran Tarajal
-:-
Panadería Pulido
Spain Spain - Tercera - Group 13 (10)
00:00
POSTP
Águilas CF
-:-
El Palmar
00:00
POSTP
Mar Menor
-:-
EDMF Churra
00:00
POSTP
Plus Ultra
-:-
Real Murcia II
00:00
POSTP
Atlético Pulpileño
-:-
Cartagena II
00:00
POSTP
Muleño
-:-
Deportiva Minera
00:00
POSTP
Lorca Deportiva
-:-
CAP Ciudad de Murcia
00:00
POSTP
Minerva
-:-
Cartagena FC
00:00
POSTP
UCAM Murcia II
-:-
Los Garres
00:00
POSTP
Olímpico Totana
-:-
Lorca
00:00
POSTP
Huércal-Overa
-:-
Mazarrón FC
Spain Spain - Tercera - Group 14 (10)
00:00
POSTP
Valdivia
-:-
Arroyo
00:00
POSTP
Aceuchal
-:-
Trujillo
00:00
POSTP
Jerez
-:-
Llerenense
00:00
POSTP
Fuente Cantos
-:-
Diocesano
00:00
POSTP
Montijo
-:-
Villanovense
00:00
POSTP
UP Plasencia
-:-
Olivenza
00:00
POSTP
RCP Valverdeno
-:-
Extremadura UD II
00:00
POSTP
Calamonte
-:-
Azuaga
00:00
POSTP
CD Coria
-:-
Miajadas
00:00
POSTP
Moralo
-:-
Cacereño
Spain Spain - Tercera - Group 15 (10)
00:00
POSTP
Ardoi
-:-
Beti Onak
00:00
POSTP
Peña Sport
-:-
Cirbonero
00:00
POSTP
Txantrea
-:-
Mutilvera
00:00
POSTP
Pamplona
-:-
Beti Kozkor
00:00
POSTP
Cortes
-:-
Corellano
00:00
POSTP
San Juan
-:-
Lourdes
00:00
POSTP
Baztan
-:-
Huarte
00:00
POSTP
Valle Egüés
-:-
Burladés
00:00
POSTP
Murchante
-:-
Peña Azagresa
00:00
POSTP
Subiza
-:-
Fontellas
Spain Spain - Tercera - Group 16 (10)
00:00
POSTP
Calasancio
-:-
Calahorra II
00:00
POSTP
Logroñés II
-:-
Varea
00:00
POSTP
CDFC La Calzada
-:-
Oyonesa
00:00
POSTP
Casalarreina
-:-
Alberite
00:00
POSTP
Yague
-:-
Alfaro
00:00
POSTP
Pradejon
-:-
Arnedo
00:00
POSTP
River Ebro
-:-
Villegas
00:00
POSTP
Vianés
-:-
Anguiano
00:00
POSTP
Berceo
-:-
Náxara
00:00
POSTP
SD Logroñés
-:-
Comillas
Spain Spain - Tercera - Group 17 (10)
00:00
POSTP
Almudévar
-:-
San Juan de Mozarrifar
09:30
POSTP
Real Zaragoza II
-:-
Villanueva CF
10:00
POSTP
Cuarte Industrial
-:-
Barbastro
10:00
POSTP
Valdefierro
-:-
Calamocha
14:30
POSTP
Borja
-:-
Belchite 97
14:30
POSTP
Tarazona
-:-
Utebo
15:00
POSTP
Atletico Monzon
-:-
Sariñena
15:00
POSTP
Binéfar
-:-
Robres
15:00
POSTP
Teruel
-:-
Brea
16:00
POSTP
Illueca
-:-
CDJ Tamarite
Spain Spain - Tercera - Group 18 (10)
00:00
POSTP
Illescas
-:-
La Roda
00:00
POSTP
Pedroñeras
-:-
Torrijos
00:00
POSTP
Madridejos
-:-
Ciudad Real
00:00
POSTP
Conquense
-:-
Villacanas
00:00
POSTP
Azuqueca
-:-
Guadalajara
00:00
POSTP
Almagro Spain
-:-
Almansa
00:00
POSTP
Tarancón
-:-
Albacete II
00:00
POSTP
Atletico Ibanes
-:-
Calvo Sotelo
00:00
POSTP
Toledo
-:-
Socuéllamos
00:00
POSTP
La Solana
-:-
Quintanar del Rey
Spain Spain - Tercera - Group 2 (10)
00:00
POSTP
Real Avilés
-:-
Lealtad
00:00
POSTP
Condal
-:-
Ceares
00:00
POSTP
Caudal
-:-
Navarro
00:00
POSTP
Tuilla
-:-
Lenense
00:00
POSTP
Gijon Industrial
-:-
Vallobín
00:00
POSTP
Covadonga
-:-
Praviano
00:00
POSTP
L'Entregu
-:-
Mosconia
00:00
POSTP
Llanera
-:-
Siero
00:00
POSTP
Llanes
-:-
Urraca
00:00
POSTP
Colunga
-:-
San Martin
Spain Spain - Tercera - Group 3 (10)
00:00
POSTP
Cultural Guarnizo
-:-
Solares
00:00
POSTP
Selaya
-:-
Cartes
00:00
POSTP
Vimenor
-:-
Tropezón
00:00
POSTP
Bezana
-:-
Laredo
00:00
POSTP
Siete Villas
-:-
Textil Escudo
00:00
POSTP
Ribamontan al Mar
-:-
Cayon
00:00
POSTP
Gimnástica Torrelavega
-:-
Barquereño
00:00
POSTP
Barreda
-:-
Samano
00:00
POSTP
Torina
-:-
Racing Santander II
00:00
POSTP
Escobedo
-:-
Atlético Albericia
Spain Spain - Tercera - Group 6 (10)
00:00
POSTP
Beniganim
-:-
Crevillente
00:00
POSTP
Intercity
-:-
Jove Espanol
00:00
POSTP
Elche II
-:-
Eldense
00:00
POSTP
Alzira
-:-
Silla
00:00
POSTP
Alcoyano
-:-
Olímpic de Xàtiva
00:00
POSTP
Saguntino
-:-
Villarreal III
00:00
POSTP
Vilamarxant
-:-
Novelda
00:00
POSTP
Roda
-:-
Acero
00:00
POSTP
Atzeneta
-:-
Hércules II
00:00
POSTP
RC Catarroja
-:-
Paterna
Spain Spain - Tercera - Group 7 (10)
00:00
POSTP
Móstoles
-:-
Atlético de Pinto
00:00
POSTP
Alcorcón II
-:-
San Fernando de Henares
00:00
POSTP
Parla
-:-
Navalcarnero
00:00
POSTP
Moratalaz
-:-
El Álamo
00:00
POSTP
Flat Earth
-:-
Torrejón
00:00
POSTP
Pozuelo Alarcón
-:-
Villaverde-Boetticher
00:00
POSTP
Unión Adarve
-:-
RSD Alcalá
00:00
POSTP
Carabanchel
-:-
Trival Valderas
00:00
POSTP
Leganés II
-:-
Rayo Vallecano II
00:00
POSTP
Santa Ana
-:-
Alcobendas Sport
Spain Spain - Tercera - Group 8 (10)
00:00
POSTP
Atlético Astorga
-:-
Cristo Atlético
00:00
POSTP
Gimnástica Segoviana
-:-
Almazán
00:00
POSTP
Cultural Leonesa II
-:-
Arandina
00:00
POSTP
Real Burgos
-:-
Atlético Tordesillas
00:00
POSTP
Mirandés II
-:-
La Granja
00:00
POSTP
Burgos Promesas
-:-
Salamanca II
00:00
POSTP
Numancia II
-:-
UD Santa Marta
00:00
POSTP
Real Ávila
-:-
La Bañeza
00:00
POSTP
Becerril Campos
-:-
Bembibre
00:00
POSTP
Zamora
-:-
Beroil Bupolsa
Spain Spain - Tercera - Group 9 (10)
00:00
POSTP
Vélez
-:-
Torreperogil
00:00
POSTP
Huétor Tájar
-:-
El Palo
00:00
POSTP
At. Malagueño
-:-
Huétor Vega
00:00
POSTP
Mancha Real
-:-
Almería II
00:00
POSTP
Alhaurín
-:-
Motril
00:00
POSTP
Atlético Porcuna
-:-
Melilla CD
00:00
POSTP
Polideportivo Almería
-:-
Real Jaén
00:00
POSTP
El Ejido
-:-
Loja
00:00
POSTP
Ciudad de Torredonjimeno
-:-
Maracena
00:00
POSTP
Antequera
-:-
Linares Deportivo
Switzerland Switzerland - 1.Liga Classic (5)
12:30
POSTP
Delémont
-:-
Buochs
13:00
POSTP
Langenthal
-:-
Muttenz
13:00
POSTP
Linth
-:-
Paradiso
13:30
POSTP
Kosova
-:-
Wettswil-Bonstetten
14:00
POSTP
Grasshopper II
-:-
Bassecourt
Turkey Turkey - 2. Lig: Beyaz (6)
11:30
POSTP
Gümüşhanespor
-:-
Zonguldak Kömürspor
12:00
POSTP
Afjet Afyonspor
-:-
Amed SK
12:00
POSTP
Pendikspor
-:-
Sancaktepe Belediye
12:00
POSTP
Samsunspor
-:-
Hekimoğlu Trabzon
12:00
POSTP
Tarsus İdman Yurdu
-:-
Kırklarelispor
12:00
POSTP
1922 Konyaspor Kulübü
-:-
Hacettepe
Turkey Turkey - 2. Lig: Kirmizi (6)
11:30
CANC
Sivas Belediyespor
-:-
Elazığspor
11:30
POSTP
Van BB
-:-
Kastamonuspor
11:30
POSTP
Kahramanmaraşspor
-:-
Niğde Belediyespor
12:00
POSTP
Ankara Demirspor
-:-
Tuzlaspor
12:00
POSTP
Ergene Velimeşespor
-:-
Bandırmaspor
12:00
POSTP
Utaş Uşakspor
-:-
Kırşehir Belediyespor
Turkey Turkey - 3. Lig: Group 1 (7)
11:30
POSTP
Yeni Orduspor
-:-
Tire 1922
11:30
POSTP
Artvin Hopaspor
-:-
Şile Yıldızspor
11:30
POSTP
Yomraspor
-:-
68 Aksaray Belediyespor
11:30
POSTP
Karaköprü Belediyespor
-:-
Düzcespor
12:00
POSTP
Tokatspor
-:-
Erzin Belediyespor
12:00
POSTP
Serik Belediyespor
-:-
Silivrispor
12:00
POSTP
Kızılcabölükspor
-:-
24 Erzincanspor
Turkey Turkey - 3. Lig: Group 2 (8)
11:30
POSTP
Cizrespor
-:-
Kozan Belediyespor
11:30
POSTP
Elaziz Belediyespor
-:-
1877 Alemdağspor
11:30
POSTP
Ağrı 1970
-:-
Fatsa Belediyespor
12:00
POSTP
Derincespor
-:-
Ofspor
12:00
POSTP
Turgutluspor
-:-
Tepecikspor
12:00
POSTP
Fethiyespor
-:-
Karşıyaka
12:00
POSTP
Payasspor
-:-
Erbaaspor
12:00
POSTP
Kocaelispor
-:-
Kemerspor 2003
Turkey Turkey - 3. Lig: Group 3 (9)
10:30
POSTP
Halide Edip Adıvar
-:-
Batman Petrolspor
11:30
POSTP
Yeşilyurt Belediyespor
-:-
Muğlaspor
11:30
POSTP
Diyarbakirspor
-:-
Darıca Gençlerbırlığı
11:30
POSTP
Pazarspor
-:-
Somaspor
12:00
POSTP
Karacabey Birlikspor
-:-
Yeni Altındağ BS
12:00
POSTP
Nevşehirspor
-:-
Nazilli Belediyespor
12:00
POSTP
Osmaniyespor
-:-
Bayrampaşaspor
12:00
POSTP
Modafenspor
-:-
1954 Kelkit Belediyespor
12:00
POSTP
Gölcükspor
-:-
Yozgatspor
United States USA - Major League Soccer (2)
00:30
POSTP
Sporting KC
-:-
Real Salt Lake
02:30
POSTP
Portland Timbers
-:-
Philadelphia Union
United States USA - USL Championship (8)
00:00
POSTP
Memphis 901
-:-
Birmingham Legion
00:00
POSTP
Saint Louis FC
-:-
Hartford Athletic
01:30
POSTP
Reno 1868
-:-
Portland Timbers II
02:00
POSTP
Orange County
-:-
Rio Grande Valley
02:30
POSTP
Las Vegas Lights
-:-
San Antonio
02:30
POSTP
Phoenix Rising
-:-
Austin Bold
20:30
POSTP
Seattle Sounders II
-:-
El Paso Locomotive
21:00
POSTP
Sacramento Republic
-:-
OKC Energy
United States USA - USL League One (1)
02:30
POSTP
Tucson
-:-
Toronto II
Venezuela, Bolivarian Republic of Venezuela - Primera Division (9)
20:00
POSTP
Mineros de Guayana
-:-
Deportivo La Guaira
20:00
POSTP
Gran Valencia
-:-
Zulia
20:00
POSTP
Atlético Venezuela
-:-
Trujillanos
20:00
POSTP
Yaracuyanos
-:-
Academia Puerto Cabello
20:00
POSTP
Carabobo
-:-
Aragua
20:00
POSTP
Portuguesa
-:-
Deportivo Táchira
20:00
POSTP
LALA
-:-
Zamora Fútbol Club
20:00
POSTP
Caracas
-:-
Deportivo Lara
20:00
POSTP
Monagas
-:-
Estudiantes Mérida
Venezuela, Bolivarian Republic of Venezuela - Segunda Division (5)
14:00
POSTP
Minervén
-:-
Libertador
17:00
POSTP
Atlético Furrial
-:-
Estudiantes Caracas
18:00
POSTP
Fundación Lara Deportiva
-:-
UCV
19:00
POSTP
Fundación AIFI
-:-
Petroleros de Anzoategui
19:00
POSTP
Llaneros de Guanare
-:-
Yaracuy
World - Club Friendlies Women (5)
09:00
DFK Varmbol Women
-:-
Lotorps IF Women
30 '
LIVE
Askims IK Women
0-0
IK Kongahalla Women
30 '
LIVE
Utbynas SK Women
0-0
Goteborg FC W
16:30
Savedalens IF Women
-:-
Torslanda IK Women
18:00
Karlbergs BK Women
-:-
Taby FK Women
content loading