Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

BGU Minsk – SDJuShOR-3: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny BGU Minsk i SDJuShOR-3 rozegrały ze sobą 2 mecze (pierwsze starcie: czerwiec 2022). Bilans: drużyna BGU Minsk 1 zwycięstwo, drużyna SDJuShOR-3 1 zwycięstwo, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 4,0 gola. W 100% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 100% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny BGU Minsk w tym pojedynku to 3:2 (sierpień 2022). Największe zwycięstwo drużyny SDJuShOR-3 w tym pojedynku to 2:1 (czerwiec 2022).

Ostatni mecz, rozegrany 26 sie 2022 (2. Division), zakończył się wynikiem BGU Minsk 3:2 SDJuShOR-3. Ostatnie 5 wyników drużyny BGU Minsk, od najnowszego: P P P R P. Ostatnie 5 wyników drużyny SDJuShOR-3, od najnowszego: P R P P P. Drużyna BGU Minsk zajmuje 2. miejsce w tabeli (2. Division).

Ostatnie spotkania

1
Zwycięstwa drużyny BGU Minsk
0
Remisy
1
Zwycięstwa drużyny SDJuShOR-3

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: 2. Division

2. Division: East

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
200000000–
300000000–
400000000–
500000000–
600000000–
700000000–
800000000–
900000000–
1000000000–
1100000000–

2. Division: West

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
200000000–
300000000–
400000000–
500000000–
600000000–
700000000–
800000000–
900000000–
1000000000–
1100000000–
  • Relegation Round