Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Bukavu Dawa – Anges Verts: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Bukavu Dawa i Anges Verts rozegrały ze sobą 3 mecze (pierwsze starcie: grudzień 2024). Bilans: drużyna Bukavu Dawa 0 zwycięstw, drużyna Anges Verts 2 zwycięstwa, 1 remis. W tych meczach pada średnio 3,3 gola. W 33% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 67% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Anges Verts w tym pojedynku to 3:0 (październik 2025). Drużyna Anges Verts nie przegrała żadnego z ostatnich 3 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 10 sty 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Bukavu Dawa 0:0 Anges Verts. Ostatnie 5 wyników drużyny Bukavu Dawa, od najnowszego: R R R R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Anges Verts, od najnowszego: R W P R R. Drużyna Anges Verts zajmuje 9. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

0
Zwycięstwa drużyny Bukavu Dawa
1
Remisy
2
Zwycięstwa drużyny Anges Verts

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation