Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Anges Verts – Renaissance: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Anges Verts i Renaissance rozegrały ze sobą 5 meczów (pierwsze starcie: październik 2024). Bilans: drużyna Anges Verts 2 zwycięstwa, drużyna Renaissance 0 zwycięstw, 3 remisy. W tych meczach pada średnio 2,6 gola. W 60% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 60% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Anges Verts w tym pojedynku to 3:0 (grudzień 2025). Drużyna Anges Verts nie przegrała żadnego z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 19 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Anges Verts 1:1 Renaissance. Ostatnie 5 wyników drużyny Anges Verts, od najnowszego: R W P R R. Ostatnie 5 wyników drużyny Renaissance, od najnowszego: P R R R P. Drużyna Anges Verts zajmuje 9. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

2
Zwycięstwa drużyny Anges Verts
3
Remisy
0
Zwycięstwa drużyny Renaissance

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation