Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Bukavu Dawa – Céleste: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Bukavu Dawa i Céleste rozegrały ze sobą 3 mecze (pierwsze starcie: listopad 2024). Bilans: drużyna Bukavu Dawa 2 zwycięstwa, drużyna Céleste 1 zwycięstwo, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 3,0 gola. W 0% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 67% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Bukavu Dawa w tym pojedynku to 3:0 (listopad 2024). Największe zwycięstwo drużyny Céleste w tym pojedynku to 5:0 (październik 2025).

Ostatni mecz, rozegrany 24 sty 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Bukavu Dawa 1:0 Céleste. Ostatnie 5 wyników drużyny Bukavu Dawa, od najnowszego: R R R R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Céleste, od najnowszego: P R P R R. Drużyna Céleste zajmuje 8. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

2
Zwycięstwa drużyny Bukavu Dawa
0
Remisy
1
Zwycięstwa drużyny Céleste

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation