Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Bukavu Dawa – Etoile de Kivu: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Bukavu Dawa i Etoile de Kivu rozegrały ze sobą 3 mecze (pierwsze starcie: listopad 2024). Bilans: drużyna Bukavu Dawa 1 zwycięstwo, drużyna Etoile de Kivu 2 zwycięstwa, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 2,0 gola. W 33% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 33% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Bukavu Dawa w tym pojedynku to 1:0 (listopad 2024). Największe zwycięstwo drużyny Etoile de Kivu w tym pojedynku to 3:1 (listopad 2025).

Ostatni mecz, rozegrany 7 lut 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Bukavu Dawa 0:1 Etoile de Kivu. Ostatnie 5 wyników drużyny Bukavu Dawa, od najnowszego: R R R R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Etoile de Kivu, od najnowszego: W W W R P. Drużyna Etoile de Kivu zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

1
Zwycięstwa drużyny Bukavu Dawa
0
Remisy
2
Zwycięstwa drużyny Etoile de Kivu

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation