Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Bukavu Dawa – FC Mk de Kinshasa: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Bukavu Dawa i FC Mk de Kinshasa rozegrały ze sobą 2 mecze (pierwsze starcie: grudzień 2025). Bilans: drużyna Bukavu Dawa 0 zwycięstw, drużyna FC Mk de Kinshasa 1 zwycięstwo, 1 remis. W tych meczach pada średnio 2,5 gola. W 100% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 50% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny FC Mk de Kinshasa w tym pojedynku to 2:1 (grudzień 2025).

Ostatni mecz, rozegrany 18 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Bukavu Dawa 1:1 FC Mk de Kinshasa. Ostatnie 5 wyników drużyny Bukavu Dawa, od najnowszego: R R R R P. Ostatnie 4 wyniki drużyny FC Mk de Kinshasa, od najnowszego: W P R W. Drużyna FC Mk de Kinshasa zajmuje 4. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

0
Zwycięstwa drużyny Bukavu Dawa
1
Remisy
1
Zwycięstwa drużyny FC Mk de Kinshasa

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation