Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Etoile de Kivu – Kuya Sport: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Etoile de Kivu i Kuya Sport rozegrały ze sobą 6 meczów (pierwsze starcie: listopad 2021). Bilans: drużyna Etoile de Kivu 3 zwycięstwa, drużyna Kuya Sport 3 zwycięstwa, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 2,7 gola. W 50% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 67% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Etoile de Kivu w tym pojedynku to 3:0 (grudzień 2023). Największe zwycięstwo drużyny Kuya Sport w tym pojedynku to 2:0 (październik 2024).

Ostatni mecz, rozegrany 23 paź 2024 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Etoile de Kivu 0:2 Kuya Sport. Ostatnie 5 wyników drużyny Etoile de Kivu, od najnowszego: W W W R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Kuya Sport, od najnowszego: P P P P W. Drużyna Etoile de Kivu zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

3
Zwycięstwa drużyny Etoile de Kivu
0
Remisy
3
Zwycięstwa drużyny Kuya Sport

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation