Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Motema Pembe – Etoile de Kivu: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Motema Pembe i Etoile de Kivu rozegrały ze sobą 6 meczów (pierwsze starcie: listopad 2021). Bilans: drużyna Motema Pembe 3 zwycięstwa, drużyna Etoile de Kivu 2 zwycięstwa, 1 remis. W tych meczach pada średnio 2,5 gola. W 33% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 50% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Motema Pembe w tym pojedynku to 3:0 (maj 2024). Największe zwycięstwo drużyny Etoile de Kivu w tym pojedynku to 2:0 (listopad 2023).

Ostatni mecz, rozegrany 31 paź 2025 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Motema Pembe 4:2 Etoile de Kivu. Ostatnie 5 wyników drużyny Motema Pembe, od najnowszego: P R R R R. Ostatnie 5 wyników drużyny Etoile de Kivu, od najnowszego: W W W R P. Drużyna Etoile de Kivu zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

3
Zwycięstwa drużyny Motema Pembe
1
Remisy
2
Zwycięstwa drużyny Etoile de Kivu

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation