Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Etoile de Kivu – Rangers: typy i przewidywania

Najbliższy mecz: Ligue 1, sob., 31 paź 2026, 15:00 UTC

Najbliższy mecz

Etoile de Kivu vs Rangers Ligue 1 Zobacz mecz

Polskie typy na ten mecz pojawią się tutaj, gdy tylko nasi typerzy je opublikują.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Etoile de Kivu i Rangers rozegrały ze sobą 10 meczów (pierwsze starcie: październik 2021). Bilans: drużyna Etoile de Kivu 5 zwycięstw, drużyna Rangers 4 zwycięstwa, 1 remis. W tych meczach pada średnio 2,0 gola. W 20% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 30% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Etoile de Kivu w tym pojedynku to 3:0 (listopad 2023). Największe zwycięstwo drużyny Rangers w tym pojedynku to 3:0 (maj 2024). Drużyna Etoile de Kivu nie przegrała żadnego z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 9 kwi 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Rangers 0:1 Etoile de Kivu. Ostatnie 5 wyników drużyny Etoile de Kivu, od najnowszego: W W W R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Rangers, od najnowszego: P P P P W. Drużyna Etoile de Kivu zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1). Drużyna Rangers zajmuje 5. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Kolejny mecz odbędzie się 31 paź 2026 (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

5
Zwycięstwa drużyny Etoile de Kivu
1
Remisy
4
Zwycięstwa drużyny Rangers

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation