Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Tshinkunku – Simba: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Tshinkunku i Simba rozegrały ze sobą 8 meczów (pierwsze starcie: styczeń 2022). Bilans: drużyna Tshinkunku 1 zwycięstwo, drużyna Simba 4 zwycięstwa, 3 remisy. W tych meczach pada średnio 1,9 gola. W 38% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 38% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Tshinkunku w tym pojedynku to 1:0 (styczeń 2022). Największe zwycięstwo drużyny Simba w tym pojedynku to 3:0 (grudzień 2023). Drużyna Simba nie przegrała żadnego z ostatnich 7 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 4 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Tshinkunku 1:1 Simba. Ostatnie 5 wyników drużyny Tshinkunku, od najnowszego: P P P R R. Ostatnie 5 wyników drużyny Simba, od najnowszego: W R P R P. Drużyna Simba zajmuje 8. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

1
Zwycięstwa drużyny Tshinkunku
3
Remisy
4
Zwycięstwa drużyny Simba

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation