Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Zanaco – NAPSA Stars: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Zanaco i NAPSA Stars rozegrały ze sobą 25 meczów (pierwsze starcie: kwiecień 2012). Bilans: drużyna Zanaco 8 zwycięstw, drużyna NAPSA Stars 8 zwycięstw, 9 remisów. W tych meczach pada średnio 1,8 gola. W 36% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 28% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Zanaco w tym pojedynku to 4:0 (kwiecień 2015). Największe zwycięstwo drużyny NAPSA Stars w tym pojedynku to 3:0 (wrzesień 2023). Drużyna NAPSA Stars nie przegrała żadnego z ostatnich 8 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 17 paź 2026 (Super League), zakończył się wynikiem Zanaco 1:1 NAPSA Stars. Ostatnie 5 wyników drużyny Zanaco, od najnowszego: R P W P R. Ostatnie 5 wyników drużyny NAPSA Stars, od najnowszego: R R R W R. Drużyna Zanaco zajmuje 1. miejsce w tabeli (Super League). Drużyna NAPSA Stars zajmuje 6. miejsce w tabeli (Super League).

Ostatnie spotkania

8
Zwycięstwa drużyny Zanaco
9
Remisy
8
Zwycięstwa drużyny NAPSA Stars

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Super League

Premier League

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
  • Promotion - Super League (Play Offs)