Skip to main content

Maç tahminleri

Tshinkunku - Lubumbashi Sport maç tahmini ve önizleme

Henüz planlanmış bir karşılaşma yok. Bir sonraki maç açıklanana kadar aşağıdaki geçmiş, form ve rakamlar her şeyi anlatıyor.

Sıradaki karşılaşma

Bu iki takım arasında henüz planlanmış bir maç yok. Bir sonraki karşılaşma açıklandığında tekrar uğrayın.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Tshinkunku ve Lubumbashi Sport Aralık 2021 tarihinden bu yana 8 kez karşılaştı. Genel tablo: Tshinkunku 2 galibiyet, Lubumbashi Sport 3 galibiyet, 3 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 1,4 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %13, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %13. Tshinkunku takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 1-0 (Şubat 2026). Lubumbashi Sport takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 3-0 (Eylül 2023). Tshinkunku takımı son 3 karşılaşmada yenilmedi.

Son karşılaşma 4 Şub 2026 tarihinde (Ligue 1) oynandı ve Tshinkunku 1-0 Lubumbashi Sport skoruyla sona erdi. Tshinkunku takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): M M M B B. Lubumbashi Sport takımının son 4 maç sonucu (en yeniden eskiye): G M G G. Lubumbashi Sport takımı Ligue 1 puan durumunda 6. sırada.

Son karşılaşmalar

2
Tshinkunku takımının galibiyetleri
3
Beraberlikler
3
Lubumbashi Sport takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Super Ligue

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation