Skip to main content

Maç tahminleri

Red Arrows - Nkwazi maç tahmini ve önizleme

Sıradaki maç: Super League, 4 Kas 2026 Çar, 13:00 UTC

Sıradaki karşılaşma

Red Arrows vs Nkwazi Super League Maça git

Bu maçın Türkçe ipuçları, tahmincilerimiz yayınladıkça burada görünecek.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Red Arrows ve Nkwazi Nisan 2013 tarihinden bu yana 22 kez karşılaştı. Genel tablo: Red Arrows 9 galibiyet, Nkwazi 4 galibiyet, 9 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 1,5 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %27, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %23. Red Arrows takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 4-0 (Ekim 2023). Nkwazi takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 2-0 (Nisan 2021). Red Arrows takımı son 10 karşılaşmada yenilmedi.

Son karşılaşma 19 Mar 2026 tarihinde (Super League) oynandı ve Red Arrows 0-0 Nkwazi skoruyla sona erdi. Red Arrows takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): B G G G G. Nkwazi takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): B M M G G. Red Arrows takımı Super League puan durumunda 4. sırada. Nkwazi takımı Super League puan durumunda 7. sırada.

Bir sonraki karşılaşma 4 Kas 2026 tarihinde oynanacak (Super League).

Son karşılaşmalar

9
Red Arrows takımının galibiyetleri
9
Beraberlikler
4
Nkwazi takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Premier League

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
  • Promotion - Super League (Play Offs)