Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Lubumbashi Sport – Tanganyika: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Lubumbashi Sport i Tanganyika rozegrały ze sobą 3 mecze (pierwsze starcie: grudzień 2024). Bilans: drużyna Lubumbashi Sport 0 zwycięstw, drużyna Tanganyika 3 zwycięstwa, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 1,0 gola. W 0% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 0% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Tanganyika w tym pojedynku to 1:0 (marzec 2026). Drużyna Tanganyika nie przegrała żadnego z ostatnich 3 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 13 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Lubumbashi Sport 0:1 Tanganyika. Ostatnie 4 wyniki drużyny Lubumbashi Sport, od najnowszego: W P W W. Ostatnie 5 wyników drużyny Tanganyika, od najnowszego: W R W P P. Drużyna Lubumbashi Sport zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1). Drużyna Tanganyika zajmuje 10. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

0
Zwycięstwa drużyny Lubumbashi Sport
0
Remisy
3
Zwycięstwa drużyny Tanganyika

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation