Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Tanganyika – Tshinkunku: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Tanganyika i Tshinkunku rozegrały ze sobą 3 mecze (pierwsze starcie: październik 2024). Bilans: drużyna Tanganyika 2 zwycięstwa, drużyna Tshinkunku 1 zwycięstwo, 0 remisów. W tych meczach pada średnio 3,7 gola. W 67% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 100% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Tanganyika w tym pojedynku to 3:0 (marzec 2025). Największe zwycięstwo drużyny Tshinkunku w tym pojedynku to 2:1 (październik 2024).

Ostatni mecz, rozegrany 15 kwi 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Tanganyika 3:2 Tshinkunku. Ostatnie 5 wyników drużyny Tanganyika, od najnowszego: W R W P P. Ostatnie 5 wyników drużyny Tshinkunku, od najnowszego: P P P R R. Drużyna Tanganyika zajmuje 10. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

2
Zwycięstwa drużyny Tanganyika
0
Remisy
1
Zwycięstwa drużyny Tshinkunku

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation