Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Etoile de Kivu – Renaissance: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Etoile de Kivu i Renaissance rozegrały ze sobą 7 meczów (pierwsze starcie: wrzesień 2021). Bilans: drużyna Etoile de Kivu 4 zwycięstwa, drużyna Renaissance 1 zwycięstwo, 2 remisy. W tych meczach pada średnio 2,6 gola. W 43% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 29% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Etoile de Kivu w tym pojedynku to 3:0 (marzec 2026). Największe zwycięstwo drużyny Renaissance w tym pojedynku to 4:3 (listopad 2023). Drużyna Etoile de Kivu nie przegrała żadnego z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 7 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Etoile de Kivu 3:0 Renaissance. Ostatnie 5 wyników drużyny Etoile de Kivu, od najnowszego: W W W R P. Ostatnie 5 wyników drużyny Renaissance, od najnowszego: P R R R P. Drużyna Etoile de Kivu zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

4
Zwycięstwa drużyny Etoile de Kivu
2
Remisy
1
Zwycięstwa drużyny Renaissance

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation