Skip to main content

Maç tahminleri

Etoile de Kivu - Renaissance maç tahmini ve önizleme

Henüz planlanmış bir karşılaşma yok. Bir sonraki maç açıklanana kadar aşağıdaki geçmiş, form ve rakamlar her şeyi anlatıyor.

Sıradaki karşılaşma

Bu iki takım arasında henüz planlanmış bir maç yok. Bir sonraki karşılaşma açıklandığında tekrar uğrayın.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Etoile de Kivu ve Renaissance Eylül 2021 tarihinden bu yana 7 kez karşılaştı. Genel tablo: Etoile de Kivu 4 galibiyet, Renaissance 1 galibiyet, 2 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 2,6 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %43, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %29. Etoile de Kivu takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 3-0 (Mart 2026). Renaissance takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 4-3 (Kasım 2023). Etoile de Kivu takımı son 4 karşılaşmada yenilmedi.

Son karşılaşma 7 Mar 2026 tarihinde (Ligue 1) oynandı ve Etoile de Kivu 3-0 Renaissance skoruyla sona erdi. Etoile de Kivu takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): G G G B M. Renaissance takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): M B B B M. Etoile de Kivu takımı Ligue 1 puan durumunda 6. sırada.

Son karşılaşmalar

4
Etoile de Kivu takımının galibiyetleri
2
Beraberlikler
1
Renaissance takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Super Ligue

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation