Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Saint-Luc – Groupe Bazano: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Saint-Luc i Groupe Bazano rozegrały ze sobą 2 mecze (pierwsze starcie: grudzień 2025). Bilans: drużyna Saint-Luc 1 zwycięstwo, drużyna Groupe Bazano 0 zwycięstw, 1 remis. W tych meczach pada średnio 2,5 gola. W 100% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 50% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Saint-Luc w tym pojedynku to 2:1 (grudzień 2025).

Ostatni mecz, rozegrany 27 mar 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Saint-Luc 1:1 Groupe Bazano. Ostatnie 5 wyników drużyny Saint-Luc, od najnowszego: R P P R R. Ostatnie 5 wyników drużyny Groupe Bazano, od najnowszego: P W R P R. Drużyna Saint-Luc zajmuje 4. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

1
Zwycięstwa drużyny Saint-Luc
1
Remisy
0
Zwycięstwa drużyny Groupe Bazano

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation