Skip to main content

Maç tahminleri

Saint-Luc - Groupe Bazano maç tahmini ve önizleme

Henüz planlanmış bir karşılaşma yok. Bir sonraki maç açıklanana kadar aşağıdaki geçmiş, form ve rakamlar her şeyi anlatıyor.

Sıradaki karşılaşma

Bu iki takım arasında henüz planlanmış bir maç yok. Bir sonraki karşılaşma açıklandığında tekrar uğrayın.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Saint-Luc ve Groupe Bazano Aralık 2025 tarihinden bu yana 2 kez karşılaştı. Genel tablo: Saint-Luc 1 galibiyet, Groupe Bazano 0 galibiyet, 1 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 2,5 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %100, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %50. Saint-Luc takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 2-1 (Aralık 2025).

Son karşılaşma 27 Mar 2026 tarihinde (Ligue 1) oynandı ve Saint-Luc 1-1 Groupe Bazano skoruyla sona erdi. Saint-Luc takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): B M M B B. Groupe Bazano takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): M G B M B. Saint-Luc takımı Ligue 1 puan durumunda 4. sırada.

Son karşılaşmalar

1
Saint-Luc takımının galibiyetleri
1
Beraberlikler
0
Groupe Bazano takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Super Ligue

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation