Skip to main content

Maç tahminleri

Sanga Balende - Simba maç tahmini ve önizleme

Henüz planlanmış bir karşılaşma yok. Bir sonraki maç açıklanana kadar aşağıdaki geçmiş, form ve rakamlar her şeyi anlatıyor.

Sıradaki karşılaşma

Bu iki takım arasında henüz planlanmış bir maç yok. Bir sonraki karşılaşma açıklandığında tekrar uğrayın.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Sanga Balende ve Simba Aralık 2019 tarihinden bu yana 13 kez karşılaştı. Genel tablo: Sanga Balende 2 galibiyet, Simba 7 galibiyet, 4 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 1,6 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %23, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %15. Sanga Balende takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 1-0 (Mart 2025). Simba takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 3-0 (Ekim 2024). Simba takımı son 4 karşılaşmada yenilmedi.

Son karşılaşma 22 Mar 2026 tarihinde (Ligue 1) oynandı ve Sanga Balende 0-2 Simba skoruyla sona erdi. Sanga Balende takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): G M G M G. Simba takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): G B M B M. Sanga Balende takımı Ligue 1 puan durumunda 5. sırada. Simba takımı Ligue 1 puan durumunda 8. sırada.

Son karşılaşmalar

2
Sanga Balende takımının galibiyetleri
4
Beraberlikler
7
Simba takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Super Ligue

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation