Skip to main content

Wedstrijdvoorspellingen

Groupe Bazano vs Lubumbashi Sport voorspelling & tips

Er staat nog geen duel gepland. Tot de volgende ontmoeting vertellen de onderlinge resultaten, de vorm en de cijfers hieronder het verhaal.

Volgende wedstrijd

Er staat nog geen wedstrijd gepland tussen deze twee ploegen. Kom terug zodra de volgende ontmoeting bekend is.

Onderlinge duels in cijfers

Groupe Bazano en Lubumbashi Sport troffen elkaar 13 keer, voor het eerst in december 2019. De balans: Groupe Bazano 6 overwinningen, Lubumbashi Sport 4 overwinningen en 3 gelijke spelen. Deze duels leveren gemiddeld 2,5 doelpunten op. In 46% van de duels scoorden beide teams, en 54% eindigde met meer dan 2,5 doelpunten. Grootste zege van Groupe Bazano in dit duel: 4-0 in januari 2022. Grootste zege van Lubumbashi Sport in dit duel: 3-0 in oktober 2024. Groupe Bazano is ongeslagen in de laatste 3 onderlinge duels.

Het laatste duel, op 29 jan 2026 (Ligue 1), eindigde met de stand Groupe Bazano 1-1 Lubumbashi Sport. De laatste 5 resultaten van Groupe Bazano, het meest recente eerst: V W G V G. De laatste 4 resultaten van Lubumbashi Sport, het meest recente eerst: W V W W. Lubumbashi Sport staat in de stand (Ligue 1) op de 6e plaats.

Recente duels

6
Winst voor Groupe Bazano
3
Gelijkspel
4
Winst voor Lubumbashi Sport

Volledige onderlinge historie

Stand in de competitie

Ligue 1 stand

Super Ligue

Competitiestand. Gs gespeeld, W winst, G gelijkspel, V verlies, DV doelpunten voor, DT doelpunten tegen, DS doelsaldo en Ptn punten.
PlTeamGsWGVDVDTDSPtnVorm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation