Skip to main content

Typy i przewidywania meczowe

Groupe Bazano – Lubumbashi Sport: typy i przewidywania

Nie wyznaczono jeszcze terminu kolejnego spotkania. Do tego czasu bilans, forma i liczby poniżej mówią same za siebie.

Najbliższy mecz

Nie zaplanowano jeszcze meczu tych drużyn. Wróć, gdy tylko ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.

Bezpośrednie spotkania w liczbach

Drużyny Groupe Bazano i Lubumbashi Sport rozegrały ze sobą 13 meczów (pierwsze starcie: grudzień 2019). Bilans: drużyna Groupe Bazano 6 zwycięstw, drużyna Lubumbashi Sport 4 zwycięstwa, 3 remisy. W tych meczach pada średnio 2,5 gola. W 46% spotkań obie drużyny strzeliły gola, a w 54% padło więcej niż 2,5 gola. Największe zwycięstwo drużyny Groupe Bazano w tym pojedynku to 4:0 (styczeń 2022). Największe zwycięstwo drużyny Lubumbashi Sport w tym pojedynku to 3:0 (październik 2024). Drużyna Groupe Bazano nie przegrała żadnego z ostatnich 3 bezpośrednich spotkań.

Ostatni mecz, rozegrany 29 sty 2026 (Ligue 1), zakończył się wynikiem Groupe Bazano 1:1 Lubumbashi Sport. Ostatnie 5 wyników drużyny Groupe Bazano, od najnowszego: P W R P R. Ostatnie 4 wyniki drużyny Lubumbashi Sport, od najnowszego: W P W W. Drużyna Lubumbashi Sport zajmuje 6. miejsce w tabeli (Ligue 1).

Ostatnie spotkania

6
Zwycięstwa drużyny Groupe Bazano
3
Remisy
4
Zwycięstwa drużyny Lubumbashi Sport

Pełna historia bezpośrednich spotkań

Pozycje w tabeli

Tabela: Ligue 1

Super Ligue

Tabela ligowa. M mecze, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki, BZ bramki zdobyte, BS bramki stracone, RB różnica bramek, Pkt punkty.
Poz.DrużynaMZRPBZBSRBPktForma
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation