Skip to main content

Maç tahminleri

Groupe Bazano - Lubumbashi Sport maç tahmini ve önizleme

Henüz planlanmış bir karşılaşma yok. Bir sonraki maç açıklanana kadar aşağıdaki geçmiş, form ve rakamlar her şeyi anlatıyor.

Sıradaki karşılaşma

Bu iki takım arasında henüz planlanmış bir maç yok. Bir sonraki karşılaşma açıklandığında tekrar uğrayın.

Rakamlarla karşılıklı maçlar

Groupe Bazano ve Lubumbashi Sport Aralık 2019 tarihinden bu yana 13 kez karşılaştı. Genel tablo: Groupe Bazano 6 galibiyet, Lubumbashi Sport 4 galibiyet, 3 beraberlik. Bu maçlarda ortalama 2,5 gol atılıyor. İki takımın da gol attığı maç oranı %46, 2,5 gol üstü biten maç oranı ise %54. Groupe Bazano takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 4-0 (Ocak 2022). Lubumbashi Sport takımının bu eşleşmedeki en büyük galibiyeti 3-0 (Ekim 2024). Groupe Bazano takımı son 3 karşılaşmada yenilmedi.

Son karşılaşma 29 Oca 2026 tarihinde (Ligue 1) oynandı ve Groupe Bazano 1-1 Lubumbashi Sport skoruyla sona erdi. Groupe Bazano takımının son 5 maç sonucu (en yeniden eskiye): M G B M B. Lubumbashi Sport takımının son 4 maç sonucu (en yeniden eskiye): G M G G. Lubumbashi Sport takımı Ligue 1 puan durumunda 6. sırada.

Son karşılaşmalar

6
Groupe Bazano takımının galibiyetleri
3
Beraberlikler
4
Lubumbashi Sport takımının galibiyetleri

Tüm karşılaşma geçmişi

Super Ligue

Lig puan durumu. O oynanan, G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet, AG atılan gol, YG yenilen gol, Av averaj ve P puan.
SıraTakımOGBMAGYGAvPForm
100000000–
100000000–
200000000–
200000000–
300000000–
300000000–
400000000–
400000000–
500000000–
500000000–
600000000–
600000000–
700000000–
700000000–
800000000–
800000000–
900000000–
900000000–
1000000000–
1000000000–
1100000000–
1100000000–
1200000000–
1200000000–
1300000000–
  • Promotion - Ligue 1 (Championship Group)
  • Relegation